7

Do sieci przedostała się grafika przedstawiająca tak zwane Action Center będące centrum powiadomień dla systemu Windows Phone 8.1. Autentyk czy może udana manipulacja?

Grafika o której mowa została udostępniona przez hiszpańskojęzyczny serwis winphollowers.com i rzekomo jest to slajd z prezentacji Microsoftu, która miała przedstawiać nowe funkcje systemu Windows Phone 8.1. Miała ona trafić jedynie do pracowników firmy.

Tak zwany Action Center miałby się składać z czterech poziomych kafelek, które da się konfigurować według własnych potrzeb. Na grafice, która przedostała się do sieci możemy zauważyć kafelki od Wi-Fi, łączności Bluetooth, trybu samolotowego i samochodowego. Poniżej znajduje się lista powiadomień, której pozycjami aplikacje będą w stanie inteligentnie zarządzać.

centro

Nie można mieć absolutnej pewności, że dokładnie tak będzie prezentować się centrum powiadomień w nadchodzącym Windows Phone 8.1, lecz są na to duże szanse. Myślę, że jest to powód do zadowolenia – takie rozwiązanie nie dość, że jest praktyczne, to w dodatku eleganckie.

Via

Be Sociable, Share!