akai

Jeśli podobają się Wam smartfony w rzucających się w oczy kolorach, powinniście zainteresować się nową wersją kolorystyczną Nexusa 5. Od teraz ten model jest dostępny w czerwonej obudowie.

 

Nexus 5 do tej pory był oferowany jedynie w kolorze białym i czarnym. Ostatnio w modzie stały się jednak smartfony w bardziej rzucających się w oczy kolorach. W zgodzie z tym trendem Google oraz LG podjęły kroki na wprowadzenie kolejnego wariantu kolorystycznego dla tego urządzenia. Wybór padł na kolor czerwony.

Osobiście uważam, że w czerwieni Nexus 5 prezentuje się rewelacyjnie. Na renderze kolor wygląda na bardzo wyrazisty i z pewnością taki smartfon będzie rzucać się w oczy, jeśli w rzeczywistości kolor okaże się równie mocno nasycony. Co ciekawe, czerwony kolor otrzymała nawet siatka głośnika do rozmów.

akai

Samego Nexusa 5 raczej nie powinienem nikomu przedstawiać, jest to jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Nowa wersja kolorystyczna jeszcze w tym miesiącu będzie gotowa do zamówienia poprzez Google Play w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Włochy, Hiszpania, Japonia, Australia, Hong Kong, Korea, Niemcy. Kolejne rynki zostaną ogłoszone później. Dodatkowo, model będzie do nabycia także w stacjonarnych sklepach, a więc jest szansa na to, że damy radę go zdobyć w Polsce.

Via

Be Sociable, Share!