samsung-unpacked5

Sam­sung zaczął rozsyłać zaproszenia na swoją kon­fer­encję Unpacked 5. Wszys­tko wskazuje na to, że to właśnie tam ujrzymy Sam­sunga Galaxy S5. Dużo szy­b­ciej, niż mogliśmy się spodziewać!

Bez wąt­pli­wości Sam­sung Galaxy S5 jest najbardziej wyczeki­wanym smart­fonem tego roku. Praw­dopodob­nie nie będziemy musieli na niego długo czekać. Sam­sung już 24 lutego (a więc w pier­wszym dniu targów MWC 2014 w Barcelonie) będzie mieć swoją kon­fer­encję, na której powin­niśmy się spodziewać pre­miery nowego flagowca firmy.

Na grafikach związanych z tą kon­fer­encją rzuca w oczy się cyfra 5. Cóż ona miałaby oznaczać, jeśli nie piątej gen­er­acji Sam­sunga Galaxy S-klasy? Sym­bo­l­ika zdaje się być oczywista.

BflqJL4CMAAsIyS

Mówi się, że Galaxy S5 ma otrzy­mać ekran AMOLED o zadzi­wia­jąco dużej rozdziel­czości 2,560×1,440 pik­seli, nowy, prawdzi­wie ośmiordzeniowy 64-bitowy pro­ce­sor oraz co najm­niej 3 GB pamięci RAM. Sys­te­mem zostanie oczy­wiś­cie Android 4.4 KitKat wyposażony w nowa odsłonę nakładki pro­du­centa, która być może kom­plet­nie zmieni swoje oblicze.

Via

 

Ciekawe? Podziel się!