samsung-unpacked5

Samsung zaczął rozsyłać zaproszenia na swoją konferencję Unpacked 5. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tam ujrzymy Samsunga Galaxy S5. Dużo szybciej, niż mogliśmy się spodziewać!

Bez wątpliwości Samsung Galaxy S5 jest najbardziej wyczekiwanym smartfonem tego roku. Prawdopodobnie nie będziemy musieli na niego długo czekać. Samsung już 24 lutego (a więc w pierwszym dniu targów MWC 2014 w Barcelonie) będzie mieć swoją konferencję, na której powinniśmy się spodziewać premiery nowego flagowca firmy.

Na grafikach związanych z tą konferencją rzuca w oczy się cyfra 5. Cóż ona miałaby oznaczać, jeśli nie piątej generacji Samsunga Galaxy S-klasy? Symbolika zdaje się być oczywista.

BflqJL4CMAAsIyS

Mówi się, że Galaxy S5 ma otrzymać ekran AMOLED o zadziwiająco dużej rozdzielczości 2,560×1,440 pikseli, nowy, prawdziwie ośmiordzeniowy 64-bitowy procesor oraz co najmniej 3 GB pamięci RAM. Systemem zostanie oczywiście Android 4.4 KitKat wyposażony w nowa odsłonę nakładki producenta, która być może kompletnie zmieni swoje oblicze.

Via

 

Be Sociable, Share!