nokas

Nokia Normandy, czyli telefon – tajemnica ma zostać zaprezentowana już w nadchodzącym miesiącu. Jeszcze nigdy Nokia z Androidem nie była tak blisko…

O Nokii Normandy pisaliśmy naprawdę wiele. Nic dziwnego, w końcu chodzi o fińską komórkę z Androidem, a to brzmi naprawdę wyjątkowo.

Informację na temat premiery tego smartfona ujawnił starszy dyrektor wykonawczy indyjskiego oddziału Nokii. Według niego Nokia Normandy zostanie zaprezentowana oficjalnie już w marcu wraz z innymi urządzeniami z linii Asha.

Podążając za informacją od samego @evleaks, Nokia Normandy otrzyma dwurdzeniowy procesor Snapdragon o taktowaniu 1 GHz, czterocalowy wyświetlacz WVGA (480 x 800 pikseli), 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix, akumulator 1500 mAh, slot na kartę  microSD i dual-SIM oraz dostęp do aplikacji Nokia Store. Smartfon będzie oferowany w aż sześciu wersjach kolorystycznych.

Szkoda, że wciąż nie znamy ceny tego modelu. O kolejnych informacjach związanych z Normandią będziemy na bieżąco informować.

Via

Be Sociable, Share!