nokas

Nokia Nor­mandy, czyli tele­fon — tajem­nica ma zostać zaprezen­towana już w nad­chodzą­cym miesiącu. Jeszcze nigdy Nokia z Androi­dem nie była tak blisko…

O Nokii Nor­mandy pisal­iśmy naprawdę wiele. Nic dzi­wnego, w końcu chodzi o fińską komórkę z Androi­dem, a to brzmi naprawdę wyjątkowo.

Infor­ma­cję na temat pre­miery tego smart­fona ujawnił starszy dyrek­tor wykon­aw­czy indyjskiego odd­zi­ału Nokii. Według niego Nokia Nor­mandy zostanie zaprezen­towana ofic­jal­nie już w marcu wraz z innymi urządzeni­ami z linii Asha.

Podąża­jąc za infor­ma­cją od samego @evleaks, Nokia Nor­mandy otrzyma dwur­dzeniowy pro­ce­sor Snap­dragon o tak­towa­niu 1 GHz, czte­rocalowy wyświ­et­lacz WVGA (480 x 800 pik­seli), 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix, aku­mu­la­tor 1500 mAh, slot na kartę  microSD i dual-SIM oraz dostęp do aplikacji Nokia Store. Smart­fon będzie ofer­owany w aż sześ­ciu wer­s­jach kolorystycznych.

Szkoda, że wciąż nie znamy ceny tego mod­elu. O kole­jnych infor­ma­c­jach związanych z Nor­mandią będziemy na bieżąco informować.

Via

Ciekawe? Podziel się!