htc-logo-sketch-630x329

HTC M8, czyli nadchodzący flagowiec tajwańskiego producenta ma otrzymać przyciski ekranowe, a więc takie, jak w przypadku smartfonów z linii Nexus. Będzie to dość spora zmiana względem poprzedników.

HTC M8 to smartfon, który w bieżącym roku będzie dla HTC tym najważniejszym. W końcu będzie to produkt flagowy na rok 2014 i to od jego sukcesu w największej mierze będzie zależeć to, czy firma odnotuje duże zyski.

Tajwańczycy szykują M8, który z pewnością będzie godnym zainteresowania smartfonem o świetnej jakości wykonania i mocarnej specyfikacji. Ma on otrzymać wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Wcześniejsze plotki mówiły także o przyciskach ekranowych. Potwierdza to nowa grafika, która przedstawia ich wygląd – powrócono do układu z HTC One X zachowując przy tym design przycisków. Wyjątkiem jest strzałka powrotu.

Wcześniej mówiono także, że HTC M8 dostanie pro­ce­sor Snap­dragon 805, 3 GB RAM-u, 32 GB wbu­dowanej pamięci wewnętrznej, oraz Androida 4.4 KitKat z nową nakładką Sense 6.0. Być może zastaniemy nawet czytnik linii papilarnych co jest prawdopodobne zwłaszcza, że HTC niedawno zaprezentowało już model One Max z takim czytnikiem.

Według konta @evleaks premiera urządzenia nastąpi w drugiej połowie marca.

Via

Ciekawe? Podziel się!