tefałen

Jeśli lubicie być na bieżąco z informacjami z Polski i ze świata, lecz nie macie dostępu do telewizji, TVN wyszedł Wam z pomocną dłonią – stworzył aplikację Fakty TVN, która umożliwia oglądanie wiadomości o dowolnej porze na ekranie smartfona.

Fakty TVN-u to jeden z najchętniej oglądanych programów informacyjnych w naszym kraju. Od teraz można je oglądać za pomocą smartfonów z systemem Windows Phone dzięki nowej aplikacji o nazwie Fakty TVN.

Program pozwala na oglądanie materiałów wideo wtedy, kiedy mamy na to tylko ochotę, co jest zdecydowanie bardzo dużą zaletą – apka pozwala wybrać interesujący nas klip, skomentować go oraz udostępnić znajomym. Nie zabrakło też Faktów po Faktach oraz wiadomości w formie tekstu. Jak na tak aplikację będącą tworem dużej stacji telewizyjnej, informacje trzymają wysoki poziom a ich ilość jest naprawdę spora.

Opis aplikacji ze strony sklepu Microsoftu przedstawia się następująco:

Zobacz najważniejsze i najświeższe informacje z kraju i ze świata, które przygotowuje najlepszy zespół reporterski w kraju. Pobierz aplikację na swój telefon, dzięki której będziesz mógł oglądać „Fakty” w każdym miejscu i o dowolnej porze. Zobaczysz również ekskluzywne materiały dostępne tylko w internecie, przeczytasz unikatowe opinie prowadzących i reporterów na temat aktualnych wydarzeń, a także obejrzysz ciekawe rozmowy z „Faktów po Faktach”. Dzięki aplikacji będziesz mógł komentować i dzielić się interesującymi faktami z innymi.
 

Fakty TVN można pobrać za darmo i działają zarówno na smartfonach z Windows Phonem 8, jak i ze starszym Windows Phonem 7.

Fakty TVN – Download

Ciekawe? Podziel się!