note_3_neo_1200

Pol­ski odd­ział Sam­sunga ofic­jal­nie ogłosił pojaw­ie­nie się dwóch nowych smart­fonów będą­cych wari­ac­jami na temat potężnego Galaxy Note’a III

Sam­sung dopiero trzy dni temu zaprezen­tował model Grand Neo, a już teraz pre­mierę mają kole­jne smart­fony z serii Neo. I to aż dwa.

Galaxy Note 3 Neo to tańsza i słab­sza odmi­ana Note’a III. Można pokusić się o stwierdze­nie, że jest to Note II w nowych szat­ach. Wygląda na to, że Sam­sung chce sprzedać to samo po raz drugi. Nowy smart­fon cechuje się wyświ­et­laczem 5,5″ o rozdziel­czości 1280 x 720 pik­seli, czterordzeniowym pro­ce­sorem 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci flash, aparatem tyl­nym 8 Mpix i przed­nim 2 Mpix, baterią 3 100 mAh oraz slotem na karty microSD. Na pokładzie zas­taniemy Androida 4.3 Jelly Bean.

Drugi z mod­eli, czyli Sam­sung Galaxy Note 3 Neo LTE+ (cóż za wymyślna nazwa!) charak­teryzuje się łącznoś­cią LTE-Advanced, o czym można się dowiedzieć już z nazwy. To jed­nak nie jedyna różnica w sto­sunku do zwykłego Note’a 3 Neo. W tym smart­fonie zna­jdziemy aż dwa układy — dwur­dzeniowy 1,7 GHz A15 i czterordzeniowy 1,3 GHz A7. Będą dzi­ałać na podob­nej zasadzie, jak w Galaxy S4, a zatem w jed­nej chwili akty­wny będzie tylko jeden z pro­ce­sorów. Reszta specy­fikacji oraz wygląd są iden­ty­czne, jak w przy­padku Note’a 3 Neo.

Oba smart­fony mają być dostępne w sprzedaży od lutego i będą ofer­owane w trzech kolorach: białym, czarnym i zielonym. Na pewno będą ofer­owane również w Polsce, gdyż to właśnie pol­ski odd­ział Sam­sunga odpowiada za pub­likację infor­ma­cji o pre­mierze tych telefonów.

Via

 

Ciekawe? Podziel się!