note_3_neo_1200

Polski oddział Samsunga oficjalnie ogłosił pojawienie się dwóch nowych smartfonów będących wariacjami na temat potężnego Galaxy Note’a III. 

Samsung dopiero trzy dni temu zaprezentował model Grand Neo, a już teraz premierę mają kolejne smartfony z serii Neo. I to aż dwa.

Galaxy Note 3 Neo to tańsza i słabsza odmiana Note’a III. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to Note II w nowych szatach. Wygląda na to, że Samsung chce sprzedać to samo po raz drugi. Nowy smartfon cechuje się wyświetlaczem 5,5″ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowym procesorem 1,6 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci flash, aparatem tylnym 8 Mpix i przednim 2 Mpix, baterią 3 100 mAh oraz slotem na karty microSD. Na pokładzie zastaniemy Androida 4.3 Jelly Bean.

Drugi z modeli, czyli Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE+ (cóż za wymyślna nazwa!) charakteryzuje się łącznością LTE-Advanced, o czym można się dowiedzieć już z nazwy. To jednak nie jedyna różnica w stosunku do zwykłego Note’a 3 Neo. W tym smartfonie znajdziemy aż dwa układy – dwurdzeniowy 1,7 GHz A15 i czterordzeniowy 1,3 GHz A7. Będą działać na podobnej zasadzie, jak w Galaxy S4, a zatem w jednej chwili aktywny będzie tylko jeden z procesorów. Reszta specyfikacji oraz wygląd są identyczne, jak w przypadku Note’a 3 Neo.

Oba smartfony mają być dostępne w sprzedaży od lutego i będą oferowane w trzech kolorach: białym, czarnym i zielonym. Na pewno będą oferowane również w Polsce, gdyż to właśnie polski oddział Samsunga odpowiada za publikację informacji o premierze tych telefonów.

Via

 

Be Sociable, Share!