ask_fm-logo-512x185-660x440

Jeśli korzystacie ze strony Ask.fm i posiadacie smartfona z systemem Windows Phone 8, powinniście zainteresować się nieoficjalną aplikacją Ask.fm – uczyni ona odpowiadanie na pytania przyjemniejszym.

Ask.fm to strona, za której pośrednictwem można anonimowo wysyłać pytania na dowolne tematy do innych użytkowników. Oczywiście działa to też w drugą stronę – mając konto otrzymujemy możliwość otrzymywania pytań od różnych osób. Ask w ostatnim czasie zyskał bardzo dużą popularność, zwłaszcza wśród nastolatków przeżywających swoje rozterki miłosne, pragnących się dowartościować lub bezczelnie zrównać z błotem innych.

Od teraz Aska można przeglądać na smartfonach z systemem Windows Phone 8 za pomocą nieoficjalnej aplikacji o odkrywczej nazwie Ask.fm. Pozwala ona na odpowiadanie na pytania a także dodawanie zdjęć do swoich odpowiedzi. Bez problemu da się za jej pomocą także oglądać profile innych użytkowników oraz zadawać im własne pytania.

Oczywiście, apka jest darmowa i powinna działać na każdym smartfonie z systemem Windows Phone 8. Dostępna jest w wielu językach, w tym w polskim.

Ask.fm – Download

Be Sociable, Share!