Memo_808x808_0010_06

Memory to znana gra polegająca na odsłanianiu dwóch identycznych elementów. Powinniście się nią zainteresować, jeśli lubujecie się w grach, w których trzeba pobudzić swoje szare komórki.

W memory grał chyba każdy z nas, niekoniecznie w wersji cyfrowej. Ta gra opiera się na bardzo prostych zasadach. Spośród kilkunastu przysłoniętych elementów należy odsłonić parę o takich samych obrazkach. Jeśli się nie uda, pozostawiamy je tak, jak leżały wcześniej i próbujemy znowu. Oczywiście, zabawa polega na zapamiętaniu wcześniej wybranych pól w celu oczyszczenia planszy jak najszybciej. Memory to świetny trening dla naszej pamięci.

Ta popularna gra trafiła ostatnio na system Windows Phone w bardzo atrakcyjnej formie. Jest ona do pobrania za darmo dla posiadaczy smartfonów zarówno działających pod kontrolą nowego Windows Phone’a 8, jak i starszego Windows Phone 7. Dodatkowo, posiadacze Lumii 1520 oraz 1320 mają możliwość grania w dodatkowym trybie z większą ilością 48 pól.

Bardzo dobrze prezentuje się oprawa graficzna omawianej odmiany memory. Za ilustracje wykorzystane w grze odpowiada ilustrator Maciej Blaźniak, któremu należą się brawa za dobrze wykonaną robotę. Interfejs także stoi na wysokim poziomie i myślę, że jeśli chodzi o kwestię graficzną ciężko by było osiągnąć coś więcej biorąc pod uwagę to, że mamy do czynienia z grą tego typu.

Grę możecie pobrać klikając w ten link.

Be Sociable, Share!