nexus-5-red

Obecnie LG Nexus 5 dostępny jest wyłącznie w dwóch odmianach kolorystycznych: czarnej i białej. Wkrótce to może się zmienić, a dowodem na to jest zdjęcie przedstawiające tego smartfona w czerwieni.

Aby się wyróżniać, producenci lubią oferować swoje smartfony w różnych wariantach kolorystycznych. Kolorowe komórki stały się modne. Chyba zrozumiało to Google, gdyż Nexus 5 wkrótce ma pojawić się w dwóch nowych barwach: czerwonej i żółtej – tak przynajmniej głosi nowa plotka.

Na początek LG Nexus 5 w swoich nowych wcieleniach trafi do Wietnamu. Ma to nastąpić gdzieś w lutym lub marcu – dokładna data nie została podana. Nie wiadomo też, czy nowe kolory trafią na inne rynki, ale logicznie myśląc, Google nie ograniczy się do jednego Wietnamu.

Dwa dni temu miał miejsce jeszcze jeden przeciek związany z tym tematem: pewien Internauta natrafił na stronie Google Play na błąd, dzięki któremu otrzymał dostęp do znacznie większej ilości dostępnych wersji kolorystycznych Nexusa 5. Problem w tym, że najprawdopodobniej jest to fałszywka. Możecie ją obejrzeć poniżej:


Original Video– More videos at TinyPic

Via/Via

Be Sociable, Share!