drzewko

Nokia na pewno pokaże się na nadchodzących targach MWC 2014 – właśnie rozesłała swoje zaproszenie prasowe o mało znaczącym tytule Spotkaj nas pod drzewem.

Targi Mobile World Congress 2014 w tym roku odbędą się w Barcelonie w dniach 24-27 lutego. Jest już oficjalnie potwierdzone, że nie zabraknie na nich Nokii.

Fiński producent od kilku lat właśnie tą imprezę upatrzył sobie za ulubione targi elektroniczne i to tam w edycji 2012 miała miejsce premiera Nokii 808 PureView. Rok temu byliśmy świadkami premiery dwóch nowych smartfonów: Lumii 520 i 720 – wiele osób odczuło niedosyt, gdyż nie ujrzeliśmy żadnego flagowca. Jak będzie tym razem?

Dzisiaj wspominałem, że Lumia 929/ICON pojawi się prawdopodobnie 5 lutego, więc jej premiera odbędzie się jeszcze przed tymi targami. Co w takim razie z MWC? Możliwe, że otrzymamy Lumię 1520V (4,3″ wariant Lumii 1520). Była też plotka na temat Lumii 1820, lecz osobiście twierdzę, że jest ona mało prawdopodobna. Wielką niewiadomą pozostaje Nokia Normandy – czy Nokia rzeczywiście zamierza ją wydać?

Niestety, zaproszenie raczej nie zawiera żadnych ukrytych przesłań i nie zawiera ono żadnych informacji odnośnie tego, co Nokia zamierza przedstawić. Możliwe jednak, że wraz z upływem czasu będziemy mogli obejrzeć kilka teaserów.

Via

Be Sociable, Share!