lum

Premiera Nokii Lumia 929 zbliża się wielkimi krokami. @evleaks podaje, że będzie mieć ona miejsce 5 lutego lub marca. Dodatkowo, przedstawił stronę z instrukcji obsługi tego smartfona.

Nokia Lumia 929 to chyba najgorzej strzeżona tajemnica Nokii, jaką sobie przypominam. Jej pierwsze zdjęcie obiegło Internet już we wrześniu, a w tym miesiącu mogliśmy już ujrzeć gotowe akcesorium dla tej komórki. To jednak nic przy fakcie, że… jeden z chińskich sklepów już posiada ją w swojej ofercie.

Można zatem przypuszczać, że premiera powinna nastąpić w najbliższym czasie. @evleaks uważa, że będzie ona mieć miejsce albo 5 lutego, albo 5 marca. Myślę, że bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza data i telefon zostanie oficjalnie zaprezentowany już na początku lutego.

BepRh_QCUAAqeBA

Nokia Lumia 929 otrzyma ekran 5″ o rozdzielczości FullHD, aparat PureView o rozdzielczości 20 Mpix, procesor Snapdragon 800 o taktowaniu 2,2 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci flash. Specyfikacja brzmi naprawdę świetnie.

Smartfon będzie dostępny jedynie w sieci Verizon oferującej swoje usługi w Stanach Zjednoczonych, więc nie spotkamy go w Polsce. Dostępny będzie w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Via

Be Sociable, Share!