lum

Pre­miera Nokii Lumia 929 zbliża się wielkimi krokami. @evleaks podaje, że będzie mieć ona miejsce 5 lutego lub marca. Dodatkowo, przed­stawił stronę z instrukcji obsługi tego smartfona.

Nokia Lumia 929 to chyba naj­gorzej strzeżona tajem­nica Nokii, jaką sobie przy­pom­i­nam. Jej pier­wsze zdję­cie obiegło Inter­net już we wrześniu, a w tym miesiącu mogliśmy już ujrzeć gotowe akce­so­rium dla tej komórki. To jed­nak nic przy fak­cie, że… jeden z chińs­kich sklepów już posi­ada ją w swo­jej ofer­cie.

Można zatem przy­puszczać, że pre­miera powinna nastąpić w najbliższym cza­sie. @evleaks uważa, że będzie ona mieć miejsce albo 5 lutego, albo 5 marca. Myślę, że bardziej praw­dopodobna jest ta pier­wsza data i tele­fon zostanie ofic­jal­nie zaprezen­towany już na początku lutego.

BepRh_QCUAAqeBA

Nokia Lumia 929 otrzyma ekran 5″ o rozdziel­czości FullHD, aparat Pure­View o rozdziel­czości 20 Mpix, pro­ce­sor Snap­dragon 800 o tak­towa­niu 2,2 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci flash. Specy­fikacja brzmi naprawdę świetnie.

Smart­fon będzie dostępny jedynie w sieci Ver­i­zon ofer­u­jącej swoje usługi w Stanach Zjed­noc­zonych, więc nie spotkamy go w Polsce. Dostępny będzie w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Via

Ciekawe? Podziel się!