asphalt 8 airborne 2 664x374 Asphalt 8: Airborne trafia na smartfony Windows Phone

Asphalt 8: Airborne to jedna z najlepszych – jeśli nie najlepsza – gier wyścigowych dostępnych na Windows Phone 8. Teraz można ją pobrać za darmo.

Gameloft postanowił zrobić nam prezent i postanowił udostępnić grę Asphalt 8: Airborne za darmo. Wcześniej – od listopada – była ona dostępna w cenie 3,49 zł.

Co skłoniło twórców do takiego zagrania? Nie wiadomo. Trudno orzec, czy jest to tylko chwilowa promocja, czy może zadecydowano, by przejść na model free-to-play na stałe. Gameloft i tak swoje z pewnością zarobi, gdyż w grze natrafimy na mikrotransakcje (swoją drogą, z cenami wyjętymi z kosmosu), z których skorzystanie znacząco ułatwia rozgrywkę.

Ósma część serii jest godna polecenia dla fanów zręcznościówek. Pozwala ona zasiąść za sterami najszyb­szych samo­chodów świata i prze­jechać się nimi po mal­own­iczych trasach. Grafika i muzyka to ele­menty, do których ciężko się przy­czepić — gra wygląda i brzmi naprawdę świetnie. Bez zastrzeżeń jest też model jazdy, który nie ma nic wspólnego z realizmem, lecz sprawia sporo frajdy.

Asphalt 8 – Link do pobrania na Windows Phone 8

Be Sociable, Share!