asphalt 8 airborne 2 664x374 Asphalt 8: Airborne trafia na smartfony Windows Phone

Asphalt 8: Air­borne to jedna z najlep­szych — jeśli nie najlep­sza — gier wyś­cigowych dostęp­nych na Win­dows Phone 8. Teraz można ją pobrać za darmo.

Gameloft postanowił zro­bić nam prezent i postanowił udostęp­nić grę Asphalt 8: Air­borne za darmo. Wcześniej — od listopada — była ona dostępna w cenie 3,49 zł.

Co skłoniło twór­ców do takiego zagra­nia? Nie wiadomo. Trudno orzec, czy jest to tylko chwilowa pro­mocja, czy może zade­cy­dowano, by prze­jść na model free-to-play na stałe. Gameloft i tak swoje z pewnoś­cią zarobi, gdyż w grze natrafimy na mikro­transakcje (swoją drogą, z cenami wyję­tymi z kos­mosu), z których sko­rzys­tanie znacząco ułatwia rozgrywkę.

Ósma część serii jest godna polece­nia dla fanów zręcznoś­ciówek. Pozwala ona zasiąść za sterami najszyb­szych samo­chodów świata i prze­jechać się nimi po mal­own­iczych trasach. Grafika i muzyka to ele­menty, do których ciężko się przy­czepić — gra wygląda i brzmi naprawdę świet­nie. Bez zas­trzeżeń jest też model jazdy, który nie ma nic wspól­nego z real­izmem, lecz sprawia sporo frajdy.

Asphalt 8 — Link do pobra­nia na Win­dows Phone 8

Ciekawe? Podziel się!