2013 Consumer Electronics Show Highlights Newest Technology

LG G3, czyli następca LG G2 oraz konkurent nadchodzącego Samsunga Galaxy S5 ma zostać oficjalnie zaprezentowany 17 maja – informują koreańskie media.

LG G2 to obecnie jeden z najciekawszych smartfonów dostępnych na rynku. Jednakże, ciężko będzie mu konkurować z Samsungiem Galaxy S5, którego premiera zbliża się nieubłaganie. Aby nawiązać rywalizację LG zamierza przedstawić kolejnego flagowca wydanego w podobnym czasie.

Mowa oczywiście o LG G3. Koreański serwis informacyjny asiae.co.kr przekazał, że otrzyma on ekran 5,5″ o rozdzielczości 1440×2560 pikseli. Niestety, nie poznaliśmy danych odnośnie mocy urządzenia. Byłoby bardzo interesująco, gdyby G3 otrzymał Snapdragona 805, lecz obawiam się, że na ten układ jest jeszcze za wcześnie. Zatem można przypuszczać, że pod względem wydajności LG G3 będzie się prezentował podobnie do swojego poprzednika.

Oprócz LG G3 koreański producent zamierza przedstawić jeszcze jeden bardzo ciekawy telefon – LG G Pro 2. Ten model także ma cechować się ekranem o rozdzielczości 1440×2560 pikseli, lecz jego premiera może mieć miejsce już w lutym. Możliwe, że napiszemy o jego premierze podczas trwania targów MWC 2014, które odbędą się 24-27 lutego.

Via

Be Sociable, Share!