Nokia-Storyteller

Nokia Storyteller to aplikacja będąca rozbudowaną przeglądarką zdjęć. Do tej pory była dostępna jedynie dla urządzeń z zainstalowaną aktualizacją Lumia Black, lecz teraz zyskała na dostępności.

Storyteller miał swój początek wraz z premierą tabletofonu Nokia Lumia 1520. Niestety, do tego czasu był dostępny jedynie na smartfony z najnowszą aktualizacją systemową Nokia Lumia Black. Teraz wersja beta programu została udostępniona również dla komórek z zainstalowaną wcześniejszą aktualizacją o nazwie Nokia Lumia Amber. Cieszyć może to, że nie ma żadnych ograniczeń odnośnie wymagań sprzętowych, dzięki czemu Storyteller jest dostępny zarówno na topową Lumię 1020, jak i na budżetową Lumię 520.

Sama aplikacja jest bardzo ładną i rozbudowaną galerią zdjęć. Przedstawia ona zdjęcia i filmy skatalogowane pod osobnymi wydarzeniami i robi to w sposób miły dla oka. Szczegółowy opis aplikacji Nokia Storyteller napisany przez Nokię brzmi następująco:

Wymaga aktualizacji oprogramowania Lumia Amber. Program Nokia Storyteller Beta automatycznie sortuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w interaktywne grupy zwane opowieściami. Linia czasu to miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie opowieści i modyfikować je, a następnie przeglądać w postaci pokazu slajdów lub udostępniać znajomym. Możesz także sortować swoje zdjęcia i filmy według lokalizacji, a także dodawać do nich podpisy, by opowieść była jeszcze bardziej rozbudowana. Dodatkowo, patrząc na zdjęcie, możesz je pomniejszyć, by zobaczyć na mapie, gdzie zostało zrobione. Nokia Storyteller Beta — wspaniały, nowy sposób, by cieszyć się zdjęciami i filmami w swoim telefonie Lumia.
 

Program Nokia Storyteller możecie pobrać stąd

Ciekawe? Podziel się!