Bd-fp7yCcAEcYWD (1)

Pomimo tego, że jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć informacje o zaniechaniu prac nad Nokią Normandy, na jej temat zaczęło robić się niezwykle głośno. Czy jednak ta inna niż wszystkie Asha trafi na rynek?

Nokia Normandy to taki dziwoląg. Jak inaczej nazwać telefon Nokii, który będzie się opierać na Androidzie? Czy firma, która obecnie jest w posiadaniu Microsoftu rzeczywiście wyprodukuje urządzenie korzystające z konkurencyjnych rozwiązań? Jakiś czas temu pisałem, że Nokia odstawiła swoją Normandię w odstawkę, gdyż postanowiła się skupić na odzieżowej elektronice. Tyle że nowych informacji, plotek i przecieków jest zbyt wiele, by to mogło być prawdą. Zaczynam przeczuwać, że Nokia Normandy rzeczywiście może za jakiś czas zostać oficjalnie zaprezentowana.

andrałke

Tym razem bardzo dobrze nam znany @evleaks uraczył nas grafiką przedstawiającą interfejs tego urządzenia. Przedstawia się on raczej pozytywnie, lecz bardzo odbiega od wszystkiego, co do tej pory mogliśmy zauważyć na innych smartfonach. Czy rzeczywiście jest to Android? Wygląda do niego bardzo niepodobnie, lecz wcześniejsze informacje rzeczywiście mówiły o nakładce systemowej wprowadzającej wiele zmian. Aplikacje (m.in. Plants vs. Zombies 2) także wskazują na to, że jest to właśnie zielony robocik.

Nokia Normandy to bardzo osobliwy telefon. Będzie ciekawie, jeśli rzeczywiście wejdzie na rynek.

Via

 

Be Sociable, Share!