Final-Fantasy-VI

Dzisiejszego dnia w sklepie Google Play pojawiła się szósta część jednej z najpopularniejszych serii gier w historii: Final Fantasy.

Final Fantasy VI to klasyka gatunku jRPG. Początkowo gra została wydana w roku 1994 na konsolę Nintendo SNES, lecz później doczekała się portów na PlayStation oraz Game Boya Advance. Teraz przyszła kolej na smartfony z Androidem.

Szósta odsłona Final Fantasy może wzbudzić zachwyt rewelacyjną ścieżką dźwiękową, epicką fabułą oraz aż 14 bohaterami, wśród których nie ma jednego głównego. Jak w pozostałych częściach wydanych na Androida, nie ma tutaj żadnych graficznych fajerwerków, lecz rekompensatą za to są rozbudowana fabuła oraz długość gry.

ff7

Niestety, Square Enix zawsze wyceniało swoje gry mobilne bardzo wysoko. W tym przypadku nie jest inaczej – Cena 48 zł jest do przełknięcia jedynie dla sporych fanów serii i skutecznie odstrasza tych, którzy z Finalem jeszcze nie mieli do czynienia, a chcieliby go skosztować. No, ale przynajmniej otrzymujemy w zamian grę długą, wciągającą i bez zbędnych wewnętrznych transakcji, synchronizacji z facebookiem, logowaniem do usług producenta czy reklam.

Final Fantasy VI – Download

Ciekawe? Podziel się!