Final-Fantasy-VI

Dzisiejszego dnia w sklepie Google Play pojaw­iła się szósta część jed­nej z najpop­u­larniejszych serii gier w his­torii: Final Fan­tasy.

Final Fan­tasy VI to klasyka gatunku jRPG. Początkowo gra została wydana w roku 1994 na kon­solę Nin­tendo SNES, lecz później doczekała się portów na PlaySta­tion oraz Game Boya Advance. Teraz przyszła kolej na smart­fony z Androi­dem.

Szósta odsłona Final Fan­tasy może wzbudzić zach­wyt rewela­cyjną ścieżką dźwiękową, epicką fabułą oraz aż 14 bohat­erami, wśród których nie ma jed­nego głównego. Jak w pozostałych częś­ci­ach wydanych na Androida, nie ma tutaj żad­nych graficznych fajer­w­erków, lecz rekom­pen­satą za to są rozbu­dowana fabuła oraz dłu­gość gry.

ff7

Niestety, Square Enix zawsze wyce­ni­ało swoje gry mobilne bardzo wysoko. W tym przy­padku nie jest inaczej — Cena 48 zł jest do przełknię­cia jedynie dla sporych fanów serii i skutecznie odstrasza tych, którzy z Finalem jeszcze nie mieli do czynienia, a chcieliby go skosz­tować. No, ale przy­na­jm­niej otrzy­mu­jemy w zamian grę długą, wcią­ga­jącą i bez zbęd­nych wewnętrznych transakcji, syn­chro­niza­cji z face­book­iem, logowaniem do usług pro­du­centa czy reklam.

Final Fan­tasy VI — Download

Ciekawe? Podziel się!