Samsung-SM-W750V-Windows-Phone-8-1080p-UAP

Samsung od dłuższego czasu nie zaprezentował żadnego smartfona opartego o system Windows Phone. Wkrótce przerwa zostanie zażegnana, co potwierdzają jednoznaczne przecieki.

Samsung postanowił utrzeć nosa Nokii i już wkrótce możemy spodziewać się nowego Windows Phone’a stworzonego przez koreańskiego giganta. Informacje na jego temat pochodzą z dwóch źródeł: ze strony certyfikatu Bluetooth oraz  profilu UA wapowej odmiany strony Samsunga.

Nie znamy rynkowej nazwy omawianego smartfona, lecz wiadomo już, że ta kodowa będzie brzmieć SM-W750V. Urządzenie ma się charakteryzować wyświetlaczem o rozdzielczości 1920×1080  pikseli (prawdopodobnie pięciocalowym) oraz modułem LTE. Na razie to jedyne, co wiemy na temat specyfikacji.

Strona z certyfikatami Bluetooth dodatkowo wskazała, że smartfon będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo, co z pozostałymi regionami.

Jak widać, opisywany Samsung z systemem Windows Phone 8 jest wciąż owiany tajemnicą i trudno się na jego temat wypowiadać. Będziemy informować Was, jeśli otrzymamy bardziej szczegółowe informacje na jego temat.

Via

Ciekawe? Podziel się!