oppo-neo

Oppo można kojarzyć z wysokopółkowymi potworkami o świetnym stosunku jakości do ceny. Teraz ta firma zabrała się za coś dla mniej wymagających użytkowników.

Nowe smartfony za 650 zł raczej nie mają się czym pochwalić. Niska cena powoduje, że na próżno szukać wśród nich czegoś o porządnej specyfikacji. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zmuszeni na katowanie się z ciągle zacinającym się urządzeniem. Takim smartfonem jest właśnie Oppo Neo, który miał dziś swoją światową premierę.

Oppo Neo nie wyróżnia się niczym na tle innych budżetowców: ekran 4,5″ o rozdziałce 480×854 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 512 MB RAM-u, aparat główny 5 Mpix i dodatkowy z przodu 2 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej, akumulator 1 900 mAh oraz Android 4.2 Jelly Bean z autorską nakładką ColorOS raczej nie powalają na kolana.

 

Nowy telefon od Oppo celuje w rynek azjatycki i szanse, że ujrzymy go w Polsce są nikłe. A szkoda, gdyż mógłby spotkać się tutaj z ciepłym przyjęciem ze względu na rozsądną cenę. W Indonezji będzie dostępny za równowartość 650 polskich złotych.

Via

Be Sociable, Share!