oppo-neo

Oppo można kojarzyć z wysokopółkowymi pot­workami o świet­nym sto­sunku jakości do ceny. Teraz ta firma zabrała się za coś dla mniej wyma­ga­ją­cych użytkowników.

Nowe smart­fony za 650 zł raczej nie mają się czym pochwalić. Niska cena powoduje, że na próżno szukać wśród nich czegoś o porząd­nej specy­fikacji. Nie oznacza to jed­nak, że jesteśmy zmuszeni na katowanie się z cią­gle zaci­na­ją­cym się urządze­niem. Takim smart­fonem jest właśnie Oppo Neo, który miał dziś swoją świa­tową premierę.

Oppo Neo nie wyróż­nia się niczym na tle innych budże­tow­ców: ekran 4,5″ o rozdzi­ałce 480x854 pik­seli, dwur­dzeniowy pro­ce­sor 1,3 GHz, 512 MB RAM-u, aparat główny 5 Mpix i dodatkowy z przodu 2 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej, aku­mu­la­tor 1 900 mAh oraz Android 4.2 Jelly Bean z autorską nakładką Col­orOS raczej nie powalają na kolana.

 

Nowy tele­fon od Oppo celuje w rynek azjaty­cki i szanse, że ujrzymy go w Polsce są nikłe. A szkoda, gdyż mógłby spotkać się tutaj z ciepłym przyję­ciem ze względu na rozsądną cenę. W Indonezji będzie dostępny za równowartość 650 pol­s­kich złotych.

Via

Ciekawe? Podziel się!