galaxy-note-3-android-4.4.2-kitkat-update-N9005XXUENA6-1

Samsung całkiem szybko udostępnił aktualizację do Androida 4.2.2 dla swojego obecnego flagowca. Najbardziej zadziwiającym faktem jest to, że proces aktualizacji rozpoczął się od… Polski.

Android 4.4.2 KitKat to najnowsza wersja Androida, jaka obecnie istnieje. Teraz mogą ją pobrać posiadacze Samsunga Galaxy Note 3.

Aktualizacja dostępna jest na razie wyłącznie na model z nazwą kodową SM-N9005, czyli ten z procesorem Qualcomm Snapdragon 800 oraz z modułem LTE. Można ją pobrać poprzez oprogramowanie Kies. Jak już wspomniałem, obecnie jedynie Polacy otrzymali możliwość instalacji KitKata na swoje Note’y. Warunek jest taki, że musi to być smartfon bez brandingu – wersje od operatorów otrzymają aktualizację w późniejszym czasie.

Android 4.4.2 przyniósł kilka interesujących dodatków. Oprócz tych, które znamy z czystego 4.4 (jak np. obsługa bezprzewodowego drukowania), Galaxy Note 3 otrzymał też nowe widżety oraz skrót do aplikacji aparatu na ekranie blokady, większą ilość emotikonów, czy łatwiejsze zarządzanie launcherami. Wszystkie zmiany można podejrzeć pobierając tą prezentację.

Via

Ciekawe? Podziel się!