nokia-lumia-software-update-for-lumia-920-820-and-620-owners

Nokia właśnie udostępniła aktualizację Lumia Black. Wprowadza ona szereg usprawnień systemowych, jak np. możliwość tworzenia folderów w menu głównym czy dodaje więcej informacji na ekranie Glance Screen.

Nokia Lumia Black to najnowszy update systemu Windows Phone 8 stworzony dla smartfonów Nokia. Globalny proces aktualizacji już się rozpoczął i w najbliższych godzinach lub dniach Lumia Black będzie dostępne na coraz to większej ilości urządzeń.

Na razie Nokię Lumia Black można pobrać jedynie na Nokię Lumia 1020 i 925. Status aktualizacji można na bieżąco śledzić za pomocą tej strony. Wynika z niej, że na chwilę pisania tego tekstu Lumia Black do tej pory dostępna jest tylko (ograniczając się do polskich wariantów) dla Lumii 925 z Orange i dla Lumii 1020 z T-Mobile.

Sama aktualizacja wnosi parę fajnych usprawnień. Największą z nich są foldery, dzięki którym będziemy mogli w lepszy sposób szeregować nasze aplikacje. Nokia Glance Screen otrzymało większą funkcjonalność oraz zmodyfikowany design. Wszystkie smartfony będą mogły korzystać z Bluetooth 4.0 Low Energy, a te z minimum 1 GB RAM-u dostaną wbudowane aplikacje Nokia Beamer i Nokia Refocus. Dodatkowo, Lumia 1020 i 1520 otrzymają kolejne usprawnienia fotograficzne.

Aktualizacja w swoim czasie będzie dostępna dla każdego smartfona Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 i można ją pobrać poziomu menu ustawień.

 

Be Sociable, Share!