Google-Nexus-5

LG Nexus 5, czyli jeden z najgorętszych smartfonów ubiegłego roku oficjalnie zadebiutował w naszym kraju. Wreszcie będzie go można bezproblemowo nabyć u polskich operatorów i w sklepach elektronicznych.

Wczorajszego dnia, tj. 8 stycznia 2014 roku w Warszawie odbyła się uroczysta polska premiera smartfona LG Nexus 5. Słuchawka ta co prawda miała swoją światową premierę w listopadzie, lecz dopiero teraz zawitała do Polski.

Nexus 5 będzie dostępny w cenie 1 799 zł za wariant z 16 GB pamięci wewnętrznej. Cena modelu 32 GB nie została jeszcze ujawniona, lecz zapewne poznamy ją w najbliższym czasie. Czasową wyłączność na ten model wśród operatorów będzie mieć Play; smartfon pojawi się w jego ofercie w przyszłym tygodniu.

LG Nexus 5 to jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Posiada pięciocalowy ekran o rozdzielczości FullHD, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM-u oraz aparat 8 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Specyfikacja iście z najwyższej półki. Do tego dochodzi jeszcze świetna cena oraz natychmiastowe aktualizacje oprogramowania.

 

Be Sociable, Share!