gsmarena_001
Do sieci przedostał się przeciek mówiący o zbliżającej się premierze nowego smartfona Samsunga. Będzie on nosił nazwę Galaxy Grand Neo i prezentuje się jak każdy inny budżetowy Samsung.

Samsung nie chce nawet chwili wytchnienia i co chwilę wypuszcza na rynek nowe smartfony. Teraz strona GSMArena podała informację, że w siódmym tygodniu 2014 roku zostanie zaprezentowany Samsung Galaxy Grand Neo.

Grand Neo to kolejny ze smartfonów Samsunga, który tak naprawdę nie może się pochwalić niczym, a od innych urządzeń odróżnia go spory, pięciocalowy ekran. Niestety, z wielkością jakość tym razem nie poszła w parze, gdyż będzie to panel TFT o rozdzielczości 800×480 pikseli.

Pod maską będziemy mogli znaleźć czterordzeniowy procesor Samsunga o mocy 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna ma wynieść 8 GB, lecz nic nie stanie na przeszkodzie, by umieścić w smartfonie kartę micro-SD. Aparat otrzyma rozdzielczość 5 Mpix oraz diodę LED, a dodatkowy aparat z przodu wykona zdjęcia VGA.

Całość prezentuje się do bólu przeciętnie. Szokiem może to, że omawiany model ma pojawić się w cenie 300 €. Według mnie jest wyjęta z kosmosu i nikt, kto ma rozum nie kupi tego smartfona. Wczoraj pisałem chociażby na temat trzech Zenfone’ów Asusa – nie dość, że najdroższy z nich kosztuje połowę z tego, co Grand Neo, to jeszcze odznacza się lepszą specyfikacją.

Via

Ciekawe? Podziel się!