gsmarena_001
Do sieci prze­dostał się prze­ciek mówiący o zbliża­jącej się pre­mierze nowego smart­fona Sam­sunga. Będzie on nosił nazwę Galaxy Grand Neo i prezen­tuje się jak każdy inny budże­towy Samsung.

Sam­sung nie chce nawet chwili wytch­nienia i co chwilę wypuszcza na rynek nowe smart­fony. Teraz strona GSMArena podała infor­ma­cję, że w siód­mym tygod­niu 2014 roku zostanie zaprezen­towany Sam­sung Galaxy Grand Neo.

Grand Neo to kole­jny ze smart­fonów Sam­sunga, który tak naprawdę nie może się pochwalić niczym, a od innych urządzeń odróż­nia go spory, pię­ciocalowy ekran. Niestety, z wielkoś­cią jakość tym razem nie poszła w parze, gdyż będzie to panel TFT o rozdziel­czości 800x480 pikseli.

Pod maską będziemy mogli znaleźć czterordzeniowy pro­ce­sor Sam­sunga o mocy 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna ma wynieść 8 GB, lecz nic nie stanie na przeszkodzie, by umieś­cić w smart­fonie kartę micro-SD. Aparat otrzyma rozdziel­czość 5 Mpix oraz diodę LED, a dodatkowy aparat z przodu wykona zdję­cia VGA.

Całość prezen­tuje się do bólu prze­cięt­nie. Szok­iem może to, że omaw­iany model ma pojawić się w cenie 300 €. Według mnie jest wyjęta z kos­mosu i nikt, kto ma rozum nie kupi tego smart­fona. Wczo­raj pisałem cho­ci­ażby na temat trzech Zenfone’ów Asusa — nie dość, że naj­droższy z nich kosz­tuje połowę z tego, co Grand Neo, to jeszcze odz­nacza się lep­szą specyfikacją.

Via

Ciekawe? Podziel się!