lumia-icon-1-630x344

Nokia na targach CES 2014 co prawda była, lecz nie zaprezentowała niczego nowego. Nie powinniśmy jednak narzekać – wygląda na to, że kolejne modele już blisko. Jeden z nich może się nawet pochwalić obudową ochronną.

Nieco kuriozalna sprawa – firma Incipio na targach CES 2014 zaprezentowała wiele case’ów przeznaczonych do różnych smartfonów, a wśród nich znalazł się jeden dla… nieistniejącego smartfona.

lumia-icon-2-630x354

Tym smartfonem jest Nokia Lumia ICON. Dokładnie taką nazwę możemy zobaczyć na pudełku tej obudowy. Oczywiście, nie ma co liczyć na to, że Nokia rzeczywiście zdecyduje się na wypuszczenie smartfona pod taką nazwą. Najpewniej chodzi o Lumię 929, która będzie mniejszą odmianą Lumii 1520. Niestety, ma być oferowana na wyłączność amerykańskiej sieci Verizon, więc Polacy nie ujrzą jej na półkach sklepowych.

Obecne dane wskazują na to, że Lumia 929 będzie charakteryzowała się identycznymi danymi sprzętowymi, co Lumia 1520. Oczywiście, zmianie ulegnie ekran, który otrzyma przekątną mniej więcej 5″.

Informacje na temat Lumii 929 pojawiały się dość często na samym początku grudnia, lecz równie szybko ucichły. Tutaj możecie obejrzeć sporą porcję fotek przedstawiających ten smartfon.

Via

Be Sociable, Share!