Real-Steel-game

Do sklepu z aplikacjami Windows Phone trafiła gra Real Steel, która jest oparta o film znany w Polsce pod nazwą jako Giganci ze stali.

Dobrych bijatyk na smartfony jest jak na lekarstwo. Fani gatunku nie mają czego szukać nie tylko na Windows Phone, lecz także i na innych platformach. Chyba najlepszym rozwiązaniem do tej pory było skorzystanie z emulatora PlayStation i odpalenie poczciwego Tekkena 3. Twórcy Real Steel chcą zmienić tą kiepską sytuację grą Real Steel.

Czy im się udało? Nie jestem w stanie stwierdzić, gdyż osobiście w tę grę nie grałem. Trzeba jednak przyznać, że gra prezentuje się dynamicznie a trójwymiarowa grafika prezentuje wysoki poziom.

 


 

W Real Steel naszym zadaniem jest branie udziału w walkach robotów i – oczywiście – zwyciężanie ich. Gra zawiera kilka rodzajów walk oraz różne roboty do wyboru, które mogliśmy obejrzeć w filmie o tym samym tytule.

Do tej pory Real Steel było dostępne jedynie na iOS i Androida, lecz od teraz mogą się nim cieszyć również posiadacze Windows Phone’ów. Gra na tej platformie kosztuje 3,49 zł, co nie jest wygórowaną ceną.

Real Steel – link do sklepu Windows Phone

Be Sociable, Share!