Real-Steel-game

Do sklepu z aplikac­jami Win­dows Phone trafiła gra Real Steel, która jest oparta o film znany w Polsce pod nazwą jako Giganci ze stali.

Dobrych bijatyk na smart­fony jest jak na lekarstwo. Fani gatunku nie mają czego szukać nie tylko na Win­dows Phone, lecz także i na innych plat­for­mach. Chyba najlep­szym rozwiązaniem do tej pory było sko­rzys­tanie z emu­la­tora PlaySta­tion i odpale­nie pocz­ci­wego Tekkena 3. Twórcy Real Steel chcą zmienić tą kiep­ską sytu­ację grą Real Steel.

Czy im się udało? Nie jestem w stanie stwierdzić, gdyż oso­biś­cie w tę grę nie grałem. Trzeba jed­nak przyz­nać, że gra prezen­tuje się dynam­icznie a trójwymi­arowa grafika prezen­tuje wysoki poziom.

 


 

W Real Steel naszym zadaniem jest branie udzi­ału w walkach robotów i — oczy­wiś­cie — zwyciężanie ich. Gra zaw­iera kilka rodza­jów walk oraz różne roboty do wyboru, które mogliśmy obe­jrzeć w filmie o tym samym tytule.

Do tej pory Real Steel było dostępne jedynie na iOS i Androida, lecz od teraz mogą się nim cieszyć również posi­adacze Win­dows Phone’ów. Gra na tej plat­formie kosz­tuje 3,49 zł, co nie jest wygórowaną ceną.

Real Steel — link do sklepu Win­dows Phone

Ciekawe? Podziel się!