świeżak

Jeśli nie posiadasz na swoim smartfonie zainstalowanych wielu aplikacji, masz świetną okazję, aby to zmienić – nie musisz spędzać długiego czasu na ich szukanie, gdyż Microsoft sam wybrał najciekawsze z nich i spakował w dwie kolekcje.

Microsoft wyszedł z pomocną dłonią dla leniwych osób i zebrał w jedno miejsce 27 aplikacji na Windows Phone, które cieszyły się największą popularnością w ubiegłym roku. Wśród nich znajdują się zarówno aplikacje, jak i gry. Za niektóre z nich trzeba zapłacić, lecz część jest darmowa. Wśród Hitów roku 2013 znajdują się takie pozycje, jak: Instagram BETA, Vine, Halo: Spartan Assault, Fresh Paint, GPS Voice Navigation, Voxer, Minion Rush czy Dungeon Hunter 4. Dla każdego znajdzie się coś interesującego.

Druga z kolekcji nazywa się Plany na Nowy Rok i zawiera 26 aplikacji. Dotyczą one poprawy stylu życia, zawierają informacje na temat zdrowia, oraz pomagają w rozwijaniu ciała lub uprawianiu sportów, co nie każdemu przypadnie do gustu. Osobiście uważam za warte uwagi jedynie aplikacje do biegania, tzn. Runtastic Pro i Endomondo Sports Tracker (obie służą do tego samego i są konkurencyjnymi zamiennikami).

Linki do obu kolekcji umieszczam poniżej:

Plany na Nowy Rok – kolekcja aplikacji Windows Phone

Hity roku 2013 – kolekcja aplikacji Windows Phone

 

Ciekawe? Podziel się!