świeżak

Jeśli nie posi­adasz na swoim smart­fonie zain­stalowanych wielu aplikacji, masz świetną okazję, aby to zmienić — nie musisz spędzać długiego czasu na ich szukanie, gdyż Microsoft sam wybrał naj­ciekawsze z nich i spakował w dwie kolekcje.

Microsoft wyszedł z pomocną dłonią dla leni­wych osób i zebrał w jedno miejsce 27 aplikacji na Win­dows Phone, które cieszyły się najwięk­szą pop­u­larnoś­cią w ubiegłym roku. Wśród nich zna­j­dują się zarówno aplikacje, jak i gry. Za niek­tóre z nich trzeba zapłacić, lecz część jest dar­mowa. Wśród Hitów roku 2013 zna­j­dują się takie pozy­cje, jak: Insta­gram BETA, Vine, Halo: Spar­tan Assault, Fresh Paint, GPS Voice Nav­i­ga­tion, Voxer, Min­ion Rush czy Dun­geon Hunter 4. Dla każdego zna­jdzie się coś interesującego.

Druga z kolekcji nazywa się Plany na Nowy Rok i zaw­iera 26 aplikacji. Doty­czą one poprawy stylu życia, zaw­ier­ają infor­ma­cje na temat zdrowia, oraz poma­gają w rozwi­ja­niu ciała lub upraw­ia­niu sportów, co nie każdemu przy­pad­nie do gustu. Oso­biś­cie uważam za warte uwagi jedynie aplikacje do bie­ga­nia, tzn. Run­tas­tic Pro i Endomondo Sports Tracker (obie służą do tego samego i są konkuren­cyjnymi zamiennikami).

Linki do obu kolekcji umieszczam poniżej:

Plany na Nowy Rok — kolekcja aplikacji Win­dows Phone

Hity roku 2013 — kolekcja aplikacji Win­dows Phone

 

Ciekawe? Podziel się!