Samsung_Galaxy_Note_3_31

Samsung Galaxy Note III to obecnie najmocniejszy smartfon w ofercie Samsunga. Firma zamierza wykorzystać popularność Note’a i stworzyć jego słabszy odpowiednik dla mniej wymagających klientów.

Samsung Galaxy Note III bez wątpienia jest rewelacyjnym tabletofonem. O wersji Lite nie będziemy mogli powiedzieć tego samego, gdyż będzie się ona mieć do oryginału jak Galaxy S4 Mini do zwykłego S4 – otrzymamy coś, co z zewnątrz prezentuje się podobnie, lecz czar tryska, gdy zechcemy poznać specyfikację.

Note III Lite nie będzie należeć do górnej półki, lecz będzie starał się  jak najlepiej ukrywać, że jest inaczej. Jego ekran o przekątnej 5,7″ otrzyma rozdzielczość 720p i zostanie wykonany w technologii LCD. Wiadomo też, że nie otrzyma modułu LTE. Zainstalowanym systemem operacyjnym zostanie Android 4.3 Jelly Bean, a KitKat być może trafi po jakimś czasie w formie aktualizacji.

Model otrzyma nazwę kodową SM-N750 i trafi do sprzedaży w dwunastym tygodniu 2014 roku, a więc w środku marca. Wcześniej jednak zostanie zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2014 odbywających się od 24 do 27 lutego.

Via

Be Sociable, Share!