oppo

Oppo to producent smartfonów, który potrafi zaskakiwać innowacyjnymi rozwiązaniami. Mamy już potwierdzoną informację, że Oppo Find 7 otrzyma ekran cechujący się rozdzielczością 2K.

Oppo w ostatnim czasie zyskało sporo w moich oczach. Co prawda dla Polaków jest to tylko kolejna chińska firma produkująca smartfony niedostępne w naszym kraju, lecz trzeba przyznać, że są one wyjątkowe. Oppo Find 5 otrzymał ekran FullHD, co w dniu jego premiery było czymś nadzwyczajnym. Kilka dni temu do sprzedaży wszedł Oppo N1, który cechuje się preinstalowanym CyanogenModem i obrotowym aparatem, a już wkrótce nadejdzie kolej na Oppo Find 7 z ekranem 5,5″ o rozdzielczości 2K, czyli 2560×1440 pikseli (PPI na poziomie 538!).

Informacja na temat ekranu jest oficjalna – Oppo pokazało w sieci poniższą grafiką, która nie wymaga interpretacji:

gsmarena_001

Według plotek Oppo Find 7 otrzyma procesor Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM oraz moduł LTE. Na tym niestety się kończy cała obecna wiedza na temat specyfikacji.

Smartfon ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2014 roku i możemy liczyć na to, że będzie sprzedawany na skalę międzynarodową. Jak na chińskiego smartfona przystało, możemy liczyć na okazyjną cenę.

 

Via

Be Sociable, Share!