oppo

Oppo to pro­du­cent smart­fonów, który potrafi zaskaki­wać innowa­cyjnymi rozwiąza­ni­ami. Mamy już potwierd­zoną infor­ma­cję, że Oppo Find 7 otrzyma ekran cechu­jący się rozdziel­czoś­cią 2K.

Oppo w ostat­nim cza­sie zyskało sporo w moich oczach. Co prawda dla Polaków jest to tylko kole­jna chińska firma pro­duku­jąca smart­fony niedostępne w naszym kraju, lecz trzeba przyz­nać, że są one wyjątkowe. Oppo Find 5 otrzy­mał ekran FullHD, co w dniu jego pre­miery było czymś nadzwycza­jnym. Kilka dni temu do sprzedaży wszedł Oppo N1, który cechuje się pre­in­stalowanym Cyanogen­Mo­dem i obro­towym aparatem, a już wkrótce nade­jdzie kolej na Oppo Find 7 z ekranem 5,5″ o rozdziel­czości 2K, czyli 2560x1440 pik­seli (PPI na poziomie 538!).

Infor­ma­cja na temat ekranu jest ofic­jalna — Oppo pokazało w sieci poniższą grafiką, która nie wymaga interpretacji:

gsmarena_001

Według plotek Oppo Find 7 otrzyma pro­ce­sor Snap­dragon 805, 3 GB pamięci RAM oraz moduł LTE. Na tym niestety się kończy cała obecna wiedza na temat specyfikacji.

Smart­fon ma zade­bi­u­tować w pier­wszym kwartale 2014 roku i możemy liczyć na to, że będzie sprzedawany na skalę między­nar­o­dową. Jak na chińskiego smart­fona przys­tało, możemy liczyć na okazyjną cenę.

 

Via

Ciekawe? Podziel się!