213

Na razie Apple oferuje tablety w dwóch rozmiarach: z ośmio- i dziesięciocalowym ekranem. Plotka głosi, że w przyszłym roku ta firma zaprezentuje kolejnego, większego iPada.

Wielu analityków zastanawiało się, czy jest sens tworzenia takiego urządzenia, jak iPad Mini. Rynek szybko to zweryfikował – mały tablet Apple’a sprzedaje się bardzo dobrze i zdaje się, że jego premiera była jedną z najlepszych decyzji Apple’a po śmierci Steve’a Jobsa. Czy powiększenie zwykłego iPada okaże się równie udanym krokiem?

iPad Mega (czy jakkolwiek go sobie nazwiecie) miałby otrzymać wyświetlacz o przekątnej 12,9″ i imponującej rozdzielczości 2732×2048 pikseli. Plotki głoszą, że taki panel już teraz znajduje się w produkcji, lecz nijak nie można tego zweryfikować.

Przy okazji: kolejna z plotek głosi, że Apple zamierza w 2014 roku zaprezentować iPhone’a w dwóch odmianach: 4,7″ oraz 5,5″. Ta pogłoska przedostała się do sieci już wcześniej, lecz jest ona bardzo mało wiarygodna, więc nie radzę w nią się zawierzać.

iPad Mega miałby zostać zaprezentowany w drugiej połowie 2014 roku, najprawdopodobniej w październiku. Czy jesteście zainteresowani takim urządzeniem? Mnie pomysł może nie porywa, lecz sądzę, że jest niezły. Boję się tylko, że cena wzrośnie dość znacznie w porównaniu do zwykłego iPada…

Via

Be Sociable, Share!