nokia_lumia_925_rumors

Znany nam dobrze użytkownik Twit­tera @evleaks ujawnił nazwy nam trzy nazwy smart­fonów, które w niedalekiej przyszłości zostaną przed­staw­ione przez Nokię.

Jakiś czas temu po sieci rozniosła się plotka, jakoby Nokia pra­cow­ała nas kole­jną Lumią. Miała ona należeć do niższej półki i posi­adać slot na dwie karty SIM. Infor­ma­cje te potwierdza nieza­stą­pi­ony Evleaks, który kilka godzin temu dodał na swój twit­terowy pro­fil dwa lakon­iczne wpisy:

 

 


Przekaz raczej nie wymaga komen­tarza — Evleak­sowi udało się dotrzeć do infor­ma­cji na temat tego, jak final­nie nazy­wać się będą smart­fony o znanych wcześniej nazwach kodowych. Niestety, nie znamy szczegółów na temat obu urządzeń. Są pogłoski, że Lumia 630/635 otrzyma 1 GB RAM-u i czterordzeniowy pro­ce­sor, lecz nie jest to nic potwierd­zonego. O Ashy 230 wiemy nato­mi­ast niczego.

Lumia 630/635 ma wys­tępować w dwóch wer­s­jach różnią­cych się slotem na karty SIM — jeden z tych mod­eli otrzyma slot dual-SIM, nato­mi­ast drugi będzie mógł się pochwalić wejś­ciem na tylko jedną kartę SIM. Zas­tanawia mnie, dlaczego Nokia nie może wypuś­cić tak po prostu jed­nej, dwusi­mowej wersji?

O obu urządzeni­ach z pewnoś­cią wspom­n­imy jeszcze nie raz, miejmy nadzieję z bardziej szczegółowymi informacjami.

Via

Ciekawe? Podziel się!