nokia_lumia_925_rumors

Znany nam dobrze użytkownik Twittera @evleaks ujawnił nazwy nam trzy nazwy smartfonów, które w niedalekiej przyszłości zostaną przedstawione przez Nokię.

Jakiś czas temu po sieci rozniosła się plotka, jakoby Nokia pracowała nas kolejną Lumią. Miała ona należeć do niższej półki i posiadać slot na dwie karty SIM. Informacje te potwierdza niezastąpiony Evleaks, który kilka godzin temu dodał na swój twitterowy profil dwa lakoniczne wpisy:

 

 


Przekaz raczej nie wymaga komentarza – Evleaksowi udało się dotrzeć do informacji na temat tego, jak finalnie nazywać się będą smartfony o znanych wcześniej nazwach kodowych. Niestety, nie znamy szczegółów na temat obu urządzeń. Są pogłoski, że Lumia 630/635 otrzyma 1 GB RAM-u i czterordzeniowy procesor, lecz nie jest to nic potwierdzonego. O Ashy 230 wiemy natomiast niczego.

Lumia 630/635 ma występować w dwóch wersjach różniących się slotem na karty SIM – jeden z tych modeli otrzyma slot dual-SIM, natomiast drugi będzie mógł się pochwalić wejściem na tylko jedną kartę SIM. Zastanawia mnie, dlaczego Nokia nie może wypuścić tak po prostu jednej, dwusimowej wersji?

O obu urządzeniach z pewnością wspomnimy jeszcze nie raz, miejmy nadzieję z bardziej szczegółowymi informacjami.

Via

Be Sociable, Share!