galaxy-active-s4-lte

Koreański producent zaprezentował dzisiaj chyba najbardziej wypasioną wersję swojego flagowego smartfona, Galaxy S4. Nie dość, że posiada rewelacyjny procesor, to jeszcze posiada wzmocnioną obudowę.

Wersji Samsunga Galaxy S4 wyszło już co nie miara. Pomimo tego, że model podstawowy został zaprezentowany w marcu, to nadal powstają jego kolejne odmiany. Najnowszą z nich jest świeżo pokazany Galaxy S4 Active LTE.

Jest to chyba najbardziej wszystkomająca odmiana popularnej esczwórki. Przede wszystkim – cechuje się świetnym procesorem Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz. Oprócz tego, posiada moduł łączności LTE i uodpornioną obudowę znaną nam z wersji Active.

Zwykły Active miał tą wadę, że posiadał gorszy aparat o rozdzielczości 8 Mpix. W Active LTE ten problem został zażegnany, gdyż wróciła do niego 13-megapikselowa jednostka z podstawowego S4. W dodatku towarzyszy jej LED-owa latarka. Cała pozostała specyfikacja przedstawia się tak samo, jak model pierwotny: ekran 5″ FullHD, 2 GB RAM-u czy 32 GB wbudowanej pamięci.

Smartfon ma kosztować ok. 2 600 zł, lecz nie będzie to jedyny problem. Dużo większy jest ten, że S4 Active LTE może nigdy nie opuścić Korei. A szkoda, by tak dobry smartfon musiał napotkać na ograniczenia regionalne.

Via

Be Sociable, Share!