sonyu

Właściciele dwóch najbardziej wypasionych smartfonów firmy Sony mogą już teraz cieszyć się aktualizacją Androida do wersji 4.3 Jelly Bean. Oczywiście do pełni szczęścia brakuje KitKata, lecz ten w przyszłości także się pojawi na obydwu słuchawkach.

Sony właśnie obdarowało właścicieli smartfonów: Sony Xperia Z1 i Xperia Z Ultra miłym prezentem w postaci aktualizacji systemowej. Niestety, nie chodzi o głośnego w ostatnim czasie Androida 4.4 KitKat, lecz o Androida 4.3 Jelly Bean.

Aktualizacja jest cały czas udostępniana i w przeciągu kilku dni powinna trafić do każdej wersji i każdego operatora na świecie. Niebrandowane Xperie z Polski ponoć już ją otrzymały. W razie problemów z dostępnością warto podłączyć smartfona do komputera i skorzystać z firmowego programu.

Oprócz wszystkiego tego, co wnosi zwykły Android 4.3, update usprawnił działanie aplikacji Smart Social Camera w modelu Z Ultra, odświeżył firmowe aplikacje: Wiadomości, MyXperia, Smart Connect, Small apps, TrackID i Sony Select, zwiększył funkcjonalność chmury Sony Entertainment Network oraz wprowadził nowe motywy do personalizacji.

Co z KitKatem? Sony już obiecało, że wyda go na oba smartfony i powinno to nastąpić w kilku najbliższych miesiącach.

Via

Be Sociable, Share!