galaxy-core-advance_w_1-horz-730x601_641x528

Sam­sung w ostat­nich tygod­ni­ach się wściekł i co chwila przed­stawia nowe smart­fony ze śred­niej i niskiej półki. Oto kole­jny z nich: Galaxy Core Advance.

Galaxy Core to rodz­ina najbardziej pod­sta­wowych Androidów w ofer­cie Sam­sunga. Advance zawarte w nazwie tego mod­elu wskazuje jed­nak na to, że mamy do czynienia z urządze­niem ulep­szonym wzglę­dem pier­wow­zoru. Nie ma co jed­nak liczyć na szczególne fajer­w­erki i będzie to jeden z najsłab­szych — lecz także i naj­tańszych — Androidów kore­ańskiego pro­du­centa na rok 2014.

Galaxy Core Advance otrzyma spory wyświ­et­lacz TFT 4,7″ o rozdziel­czości 480×800 pik­seli, dwur­dzeniowy pro­ce­sor 1,2 GHz, 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej, slot na karty pamięci micro-SD, aparat 5 Mpix oraz dodatkowy 0,3 Mpix, aku­mu­la­tor 2000 mAh i Androida 4.2 Jelly Bean. Należy nato­mi­ast zapom­nieć o mod­ule LTE.

galaxy-core-advance_4

Obec­nie nie jest znana cena smart­fona, lecz wiemy, że jego pre­miera odbędzie się na samym początku 2014 roku. Wys­tąpi w dwóch wer­s­jach kolorysty­cznych: ciem­non­iebieskiej (niemal czarnej) i białej. Sam wygląd tele­fonu nie zach­wyca i efekt wiz­ualny psują trzy fizy­czne przy­ciski po ekranem, które z powodze­niem mogłyby być zastą­pi­one przez dotykowe.

Via

Ciekawe? Podziel się!