galaxy-core-advance_w_1-horz-730x601_641x528

Samsung w ostatnich tygodniach się wściekł i co chwila przedstawia nowe smartfony ze średniej i niskiej półki. Oto kolejny z nich: Galaxy Core Advance.

Galaxy Core to rodzina najbardziej podstawowych Androidów w ofercie Samsunga. Advance zawarte w nazwie tego modelu wskazuje jednak na to, że mamy do czynienia z urządzeniem ulepszonym względem pierwowzoru. Nie ma co jednak liczyć na szczególne fajerwerki i będzie to jeden z najsłabszych – lecz także i najtańszych – Androidów koreańskiego producenta na rok 2014.

Galaxy Core Advance otrzyma spory wyświetlacz TFT 4,7″ o rozdzielczości 480×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej, slot na karty pamięci micro-SD, aparat 5 Mpix oraz dodatkowy 0,3 Mpix, akumulator 2000 mAh i Androida 4.2 Jelly Bean. Należy natomiast zapomnieć o module LTE.

galaxy-core-advance_4

Obecnie nie jest znana cena smartfona, lecz wiemy, że jego premiera odbędzie się na samym początku 2014 roku. Wystąpi w dwóch wersjach kolorystycznych: ciemnoniebieskiej (niemal czarnej) i białej. Sam wygląd telefonu nie zachwyca i efekt wizualny psują trzy fizyczne przyciski po ekranem, które z powodzeniem mogłyby być zastąpione przez dotykowe.

Via

Be Sociable, Share!