gta-san-andreas-ios-out-now

Grand Theft Auto: San Andreas parę ład­nych lat temu było grą, z myślą o której tysiące osób kupowało nowe kom­put­ery by móc pograć w nią kom­for­towo. Teraz ta sama gra trafiła na małe ekrany smart­fonów i tabletów.

O GTA: San Andreas można pisać bardzo długo. Jest to jedna z najlep­szych i najsłyn­niejszych gier kom­put­erowych w his­torii. Rozległe tereny miejsko-wiejskie, mnóstwo różnorod­nych misji, kli­mat wczes­nych lat 90., oraz pełno zadań pobocznych to tylko niek­tóre z jej zalet. Jako, że recen­zen­tem gier kom­put­erowych nie jestem, pozwól­cie, że wstawię filmik jed­nego z najbardziej rozpoz­nawal­nych pol­s­kich Let’s Play­erów, Klocucha:

 
 
Gra w nocy z wczo­raj na dzisiaj trafiła na urządzenia Apple’a. Kosz­tuje ona  6,99$, czyli nieco ponad 21 zło­tych. Myślę, że jest to wielka okazja biorąc pod uwagę to, jak bardzo dopra­cow­any pro­dukt otrzymujemy.

Co z pozostałymi sys­temami? Rock­star Games już wcześniej infor­mowało, że gra trafi na Androida i Win­dows Phone 8. Ma to nastąpić w przyszłym tygod­niu, więc trzeba będzie uzbroić się w cier­pli­wość. GTA: San Andreas do dzi­ała­nia potrze­buje min­i­mum 1 GB RAM-u i mobilna wer­sja ma być tą najbardziej efek­towną wiz­ual­nie za sprawą bardziej szczegółowych mod­eli postaci, cieni i odbić świetlnych.

Oso­biś­cie nie mogę się doczekać, kiedy to San Andreas trafi na mój telefon :D

Via

Ciekawe? Podziel się!