gta-san-andreas-ios-out-now

Grand Theft Auto: San Andreas parę ładnych lat temu było grą, z myślą o której tysiące osób kupowało nowe komputery by móc pograć w nią komfortowo. Teraz ta sama gra trafiła na małe ekrany smartfonów i tabletów.

O GTA: San Andreas można pisać bardzo długo. Jest to jedna z najlepszych i najsłynniejszych gier komputerowych w historii. Rozległe tereny miejsko-wiejskie, mnóstwo różnorodnych misji, klimat wczesnych lat 90., oraz pełno zadań pobocznych to tylko niektóre z jej zalet. Jako, że recenzentem gier komputerowych nie jestem, pozwólcie, że wstawię filmik jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich Let’s Playerów, Klocucha:

 
 
Gra w nocy z wczoraj na dzisiaj trafiła na urządzenia Apple’a. Kosztuje ona  6,99$, czyli nieco ponad 21 złotych. Myślę, że jest to wielka okazja biorąc pod uwagę to, jak bardzo dopracowany produkt otrzymujemy.

Co z pozostałymi systemami? Rockstar Games już wcześniej informowało, że gra trafi na Androida i Windows Phone 8. Ma to nastąpić w przyszłym tygodniu, więc trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. GTA: San Andreas do działania potrzebuje minimum 1 GB RAM-u i mobilna wersja ma być tą najbardziej efektowną wizualnie za sprawą bardziej szczegółowych modeli postaci, cieni i odbić świetlnych.

Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy to San Andreas trafi na mój telefon 😀

Via

Be Sociable, Share!