6fdbd08f-10cb-44f5-aa3d-3d0ca7a05e0a

Posiadacze smartfonów z Windows Phone 8 mogą pobrać nową grę od Rovio Angry Birds Go!, która jest pierwszą trójwymiarową produkcją z całej serii.

Angry Birds zdaje się tracić na popularności. Ograny schemat rozgrywki znudził się graczom. Co zatem można zrobić? Najlepszym wyjściem jest stworzenie gry z tej samej serii, lecz na nowych zasadach. Tak właśnie sprawa się ma z Angry Birds Go! – zamiast strzelania do świń z procy naszym celem jest… ściganie się pojazdami.

Gier samochodowych jest oczywiście mnóstwo i nie stworzenie kolejnej nie można nazwać czymś odkrywczym, lecz nie spodziewałbym się, że ujrzę samochodówkę w uniwersum Angry Birds. Nie znajdziemy tu jednak silącej się na realizm grafiki, licencjonowanych pojazdów czy modelu sterowania wyjętego z symulatora. Gra na każdym kroku stawia na zabawę i to ona jest tu najważniejsza. Pamiętacie takie stare ścigałki jak Super Mario Kart czy Crash Nitro Kart? Ten sam styl rozgrywki prezentuje Angry Birds Go!

ae94f2e8-b158-4372-a740-8af03513bc5f

Warto dodać, że jest to pierwsza gra z serii Angry Birds posiadająca trójwymiarową oprawę graficzną. Nie można jednak powiedzieć, by była czymś nadzwyczajnym. Gra prezentuje się przeciętnie, lecz za to nie sprawi problemów z płynnością nawet na słabszych urządzeniach.

Angry birds Go! jest dostępne za darmo i można je pobrać na smartfony z Windows Phone klikając na poniższy link.

Angry Birds Go! – Windows Phone Download 

Be Sociable, Share!