Lumia-1520-2

Orange na swoim blogu napisało dzisiaj, że jeszcze w tym miesiącu rozszerzy swoją ofertę o dwa nowe modele z najwyższej półki: Nokię Lumia 1520 i HTC One Gold.

Orange dzisiejszego dnia dało nam poczuć mikołajkowej atmosfery głosząc wesołą wiadomość: jeszcze w tym miesiącu u tego operatora będzie można nabyć dwa bardzo interesujące smartfony na – cytuję – czasową wyłączność.

Nokia-Lumia-1520 (1)

Oczywiście, naszych czytelników najbardziej zainteresuje fakt pojawienia się Nokii Lumia 1520. Jest to topowy smartfon Nokii odznaczający się wielkim, sześciocalowym wyświetlaczem Full-HD, niezwykle wydajnym procesorem Snapdragon 800, aparatem PureView 20 Mpix oraz systemem Windows Phone 8 z aktualizacją GDR3. Lumia 1520 jest pierwszym tabletofonem fińskiego producenta oraz chyba pierwszym Windows Phonem, którego specyfikacja nie odbiega od najpotężniejszych Androidów.

HTC-One-Gold-Edition

Druga z nowości to HTC One Gold. Tak naprawdę jest to zwykły HTC One z obudową pomalowaną na inny kolor. Dokładnie – Gold w nazwie nie oznacza szlachetnego kruszcu, lecz jedynie kolor farby pokrywającej aluminium dobrze nam znane z podstawowego modelu. Specyfikacja pozostała niezmieniona: znajdziemy tu Snapdragona 600, ekran 4,7″ Full HD, niesławny aparat UltraPixels 4 Mpix i 2 GB RAM-u.

Orange nie poinformowało jeszcze, kiedy dokładnie oba modele zostaną wprowadzone do oferty. Wiemy tylko, że nastąpi to w grudniu. Ceny także pozostają tajemnicą.

Via

 

Be Sociable, Share!