abdul

Samsung dziś zaprezentował swojego kolejnego smartfona – Galaxy Win Pro. Należy do średnio-niskiej półki i może się pochwalić sporym, 4,7-calowym wyświetlaczem.

Samsung Galaxy Win Pro to ulepszona wersja zaprezentowanego w kwietniu Samsunga Galaxy Win. Podstawowy model nie jest oficjalnie w naszym kraju dystrybuowany, więc siłą rzeczy nie zdobył u nas popularności. Możliwe jednak, że Galaxy Win Pro nie podzieli tego losu i trafi do Polski.

Względem swojego poprzednika zmieniły się jedynie dwie rzeczy: wyświetlacz i bateria. Ten pierwszy został powiększony i nie posiada przekątnej 4,5″, lecz odczuwalnie większe 4,7″. Zmiana dotyczy też rozdzielczości: zamiast mizernych 480×800 pikseli otrzymamy wciąż przeciętne 540×960 pikseli. Druga nowość to pojemniejsza bateria 2 100 mAh, co jest wynikiem lepszym o 100 mAh.

przeciętnyszajsung

Reszta jest jednak taka sama, jak podstawowy Galaxy Win: czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, aparat 5 Mpix oraz opcjonalny slot dual-SIM. Producent nie poinformował nas co do ilości pamięci RAM/flash, ale zapewne będą wynosić kolejno: 1 GB i 8 GB, jeśli te parametry nie zostały zmienione w stosunku do pierwowzoru. Zastosowana wersja Androida to 4.2.2, co raczej nie jest żadnym zaskoczeniem.

Via

Be Sociable, Share!