1

Pewnemu Meksykaninowi udało się wejść w posiadanie Nokii Lumii 929 pomimo tego, że nie została ona jeszcze oficjalnie wydana. Spójrzcie i oceńcie sami, czy jest to dobrze zaprojektowany smartfon.

Nokia Lumia 929 to z pewnością kawal interesującego smartfona. Niestety, informacje dostępne obecnie w Internecie wskazują na to, że będzie to model przeznaczony na wyłączność amerykańskiego operatora Verizon. Obywatele europejskich krajów – w tym oczywiście Polski – będą musieli obejść się ze smakiem.

Pewien czytelnik serwisu PhoneArena pochwalił się tym, że dostąpił przywileju przedpremierowego korzystania z tego smartfona. Wykonał sporo zdjęć, które przedstawiają go w całej swej okazałości. Dodatkowo, zamieścił w sieci trzy przykładowe zdjęcia wykonane swoją Lumią 929.

a

b

c

Samo urządzenie to tak naprawdę to samo co Lumia 1520, lecz zamknięte w dużo mniejszej obudowie. Lumia 1520 charakteryzuje się olbrzymim wyświetlaczem o przekątnej 6″, natomiast Lumia 929 otrzyma ekran 5″ – wciąż jest to niemało, lecz cal mniej to wielka różnica. Pod pozostałymi względami nowa Nokia prezentuje się identycznie, co jej starsza i większa siostra – rozdzielczość Full HD, aparat PureView o matrycy 20 Mpix czy Windows Phone z preinstalowanym GDR3 także są tu obecne.

Via

 

Be Sociable, Share!