Samsung Galaxy Note III będzie dostępny w trzech nowych interesujących wersjach kolorystycznych: czerwonym, złoto-białym i złoto-czarnym.

Samsung Galaxy Note trzeciej generacji wszedł na rynek w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym i słodziasznym różowym. Oczywiście jestem zdania, że każda z nich prezentuje się równie ślicznie, choć Samsung i tak postanowił poszerzyć swoją gamę dostępnych kolorów Note’a III o drugie tyle.

Dzisiaj Samsung oficjalnie ogłosił, że jego obecny flagowiec wkrótce będzie do nabycia w trzech nowych kolorach: Merlot Red (czerwonym), Rose Gold White (złoto-białym) i Rose Gold Black (złoto-czarnym). Jak one się prezentują, możecie oglądać poniżej:

No cóż. Moim zdaniem Galaxy Note III w nowych kolorach prezentuje się naprawdę elegancko, choć to oczywiście kwestia gustu – niektórzy mogą zarzucać odmianom Rose Gold White i Rose Gold Black zalatywanie cyganerią, choć osobiście twierdzę, że zastosowany złotawy (choć mi bardziej przypomina miedź) kolor uzupełniający fajnie komponuje się w tym urządzeniu i pasuje do designu.

Nowe kolory mają trafić do poszczególnych krajów w najbliższych miesiącach.

Oczywiście można zarzucać Samsungowi, że wydaje poszczególne warianty kolorystyczne jakiś czas po premierze zamiast przedstawić je na samym początku, lecz według mnie nie jest to niczym złym – bardziej bym się martwił, gdyby Koreańczycy wpadli na pomysł, aby w krótkim czasie wydać wersję tego samego smartfona o np. większej ilości wbudowanej pamięci, natomiast sam do koloru smartfona dużej wagi nie przywiązuję.

Via

Ciekawe? Podziel się!