DungeonHunter4-Windows-Phone

Dun­geon Hunter 4 to kole­jna duża gra, która po dłuższej obec­ności na innych plat­for­mach trafiła także na Win­dows Phone. Jest to bardzo dobry przed­staw­iciel gatunku hack’n’slash.

Jeśli jesteś­cie fanami Dia­blo, z pewnoś­cią spodoba Wam się jedna z najpop­u­larniejszych pro­dukcji Gameloftu - Dun­geon Hunter 4. Fabuła tej gry nie odb­iega od tego, co mogliśmy zobaczyć w klasyce gatunku — po wielu lat­ach czuwa­nia do świata żywych wkroczyły demony w celu sia­nia chaosu. Prze­ci­w­stawić im się może tylko jedna osoba. Nie trudno przewidzieć, że to właśnie tym wybrańcem ma sterować gracz i ostate­cznie ocalić świat od zagłady.

6fb6c044-6c25-40c7-96b3-096e9f3d2e4f

Gra ser­wuje nam masę dynam­icznych starć z demon­ami okras­zonych efek­towną grafiką i całkiem udanym sys­te­mem roz­woju postaci. Dostępna jest także roz­gry­wka w try­bie wieloosobowym, dzięki któremu możemy wykony­wać questy w koop­er­acji, bądź siekać innych graczy na are­nach walk PvP.

W Dun­geon Hunter 4 zagry­wają się już od jakiejś połowy roku posi­adacze urządzeń z Androi­dem i iOS-em. Teraz gra trafiła na Win­dows Phone 8 i jest dostępna za darmo, choć należy mieć na uwadze, że wewnątrz niej natrafimy na dodatkową, płatną zawartość.

Dun­geon Hunter 4 — Win­dows Phone 8 Download

Ciekawe? Podziel się!