DungeonHunter4-Windows-Phone

Dungeon Hunter 4 to kolejna duża gra, która po dłuższej obecności na innych platformach trafiła także na Windows Phone. Jest to bardzo dobry przedstawiciel gatunku hack’n’slash.

Jeśli jesteście fanami Diablo, z pewnością spodoba Wam się jedna z najpopularniejszych produkcji Gameloftu – Dungeon Hunter 4. Fabuła tej gry nie odbiega od tego, co mogliśmy zobaczyć w klasyce gatunku – po wielu latach czuwania do świata żywych wkroczyły demony w celu siania chaosu. Przeciwstawić im się może tylko jedna osoba. Nie trudno przewidzieć, że to właśnie tym wybrańcem ma sterować gracz i ostatecznie ocalić świat od zagłady.

6fb6c044-6c25-40c7-96b3-096e9f3d2e4f

Gra serwuje nam masę dynamicznych starć z demonami okraszonych efektowną grafiką i całkiem udanym systemem rozwoju postaci. Dostępna jest także rozgrywka w trybie wieloosobowym, dzięki któremu możemy wykonywać questy w kooperacji, bądź siekać innych graczy na arenach walk PvP.

W Dungeon Hunter 4 zagrywają się już od jakiejś połowy roku posiadacze urządzeń z Androidem i iOS-em. Teraz gra trafiła na Windows Phone 8 i jest dostępna za darmo, choć należy mieć na uwadze, że wewnątrz niej natrafimy na dodatkową, płatną zawartość.

Dungeon Hunter 4 – Windows Phone 8 Download

Be Sociable, Share!