t4t

Premiera Nokii Lumia 929 ma ponoć odbyć się jeszcze w tym roku. Jej nieoficjalną specyfikację znamy już teraz, a w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie (widoczne powyżej), na którym możemy ją oglądać.

O Nokii Lumia 929 mogliśmy się dowiedzieć jeszcze przed konferencją Nokii, na której to została pokazana Lumia 1520. Spodziewaliśmy się, że równolegle zostanie zaprezentowana Lumia 929, lecz tak się nie stało. Od tego czasu wiadomości na jej temat przez długo nie nadchodziły i Internet jakby o niej zapomniał. Ciszę na jej temat przerwał pewien Internauta z forum WPCentral.com o nicku Falorin publikując fotkę przedstawiającą ten telefon.

Choć zdjęcie nie jest dobrej jakości, już teraz stwierdzam, że smartfon wygląda elegancko i będzie jedną z ładniejszych Lumii. Ramka inspirowana iPhonami, biały kolor, płaski tył i niewystający obiektyw robią dobre wrażenie.

lumia929white560px (1)

Jedno z wcześniejszych zdjęć

Specyfikacja ma się przedstawiać niemal identycznie, jak w przypadku Lumii 1520. Niemal, gdyż jedyną zauważoną przeze mnie różnicą jest mniejsza przekątna ekranu – zamiast 6″ będzie to 5″. Jego rozdzielczość to dalej FullHD. Oczywiście, nie zabraknie procesora Snapdragon 800, 2 GB RAM-u i aparatu PureView 20 Mpix.

Lumia 929 ma wejść do sprzedaży już w grudniu. Niestety, trafi jedynie do amerykańskiej sieci Verizon i tym samym możemy zapomnieć o tym, że kupimy ją w Polsce.

Via

Ciekawe? Podziel się!