SavedPicture-20131021122519

Jeśli chcielibyście dostać pod choinkę słuchawki do telefonu, Nokia już szykuje coś dla Was – bezprzewodowy model BH-121 Touch.

Nokia w połowie grudnia zaprezentuje własne słuchawki przeznaczone dla smartfonów. Odznaczać się będą nazwą BH-121 Touch i zdają się prezentować całkiem interesująco na tle innych urządzeń tego typu.

Przede wszystkim, zostaną wyposażone w niewielki moduł wyposażony w NFC i Bluetooth, za których pomocą będzie się łączył z telefonem (w tym celu wystarczy nacisnąć jego wierzchnią ściankę). Tak jest- słuchawki nie będą musiały być podłączone bezpośrednio z komórką, co być może zaoszczędzi nam problemów z ich plątaniem się bądź – co gorsza – z urwaniem kabla.

Jest prawdopodobne, że wspomniany moduł zostanie wyposażony w pamięć wewnętrzną i będzie w stanie samodzielnie odtwarzać muzykę. Oznacza to, że będzie czymś w rodzaju odtwarzacza MP3. To jednak tylko domysły, więc nie musi być to prawda.

Już wcześniej o tych słuchawkach mogliśmy dowiedzieć się za sprawą niezawodnego @evleaksa, który jakiś czas temu przedstawił render je przedstawiający (umieściłem go w nagłówku wpisu). Dochodzą jednak słuchy, że finalny wygląd słuchawek może się nieznacznie różnić.

Nokia BH-121 Touch ma trafić do sprzedaży na krótko przed świętami. Cena ma wynosić coś w granicach 55$ (ok. 170 zł).

Via

Be Sociable, Share!