sungsan

Samsung Galaxy S5 powinien mieć swoją premierę już za parę miesięcy. Już teraz możemy zobaczyć fanowską wizję tego modelu, która prezentuje się naprawdę interesująco. Takiego Galaxy S5 to ja bym chętnie kupił!

Jak będzie wyglądać i jakie podzespoły otrzyma Samsung Galaxy S5? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, jaki być powinien według wizjonerów z O2 Guru TV. Stworzyli oni prezentację wideo, w której przedstawili jego wygląd i specyfikację. Myślę, że wyszło im naprawdę nieźle:

Przedstawiony tutaj fikcyjny Samsung Galaxy S5 ma pięciocalowy ekran o wielkiej rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Jest on zakrzywiony jak w LG G Fleksie i może się wyginać do trzydziestu stopni w przód i w tył. Obudowa została wykonana z aluminium (w taki ruch Samsunga to ja śmiem wątpić…) i znalazły się w niej dwa głośniki stereo niczym w HTC One, a preinstalowany system to Android 4.4 KitKat z nakładką TouchWiz UI następnej generacji. Procesor posiada osiem rdzeni i korzystać z 64-bitowej architektury, o czym z resztą już się plotkowało. 3 GB RAM-u to dobry wynik, lecz chyba nawet jeszcze bardziej imponująco jawi się bateria 4000 mAh. Zastosowany aparat cechuje się 16-megapikselową matrycą.

Gdyby Galaxy S5 prezentował się właśnie tak, nie wahałbym się z kupnem. Szkoda, że nie ma co na to liczyć i jest to tylko fantazyjna wizja…

 

Ciekawe? Podziel się!