CJ-Strike-Back

CJ:Strike Back to gra, która wywołuje podobne uczu­cie jak pier­wszy odcinek ulu­bionego seri­alu – z początku musimy dać się przekonać, ale gdy już to zro­bimy całkowicie pogrążamy się w jego oglą­da­niu. Podob­nie jest z grą CJ:Strike Back na smart­fony z Win­dows Phone.

Gra nie jest rozbu­dowana graficznie, a całość sku­pia się na nieza­wod­nym tasiemcu, który uza­leż­nia nas od gry w ten tytuł. Nasz bohater biega, dużo biega – ok – nasz bohater biega i skacze cały czas – taki jego los i takie zadanie. Będzie on musiał stawić czoła najróżniejszym wro­gom – od różnego rodzaju armatek czy innych udzi­wnień po mon­stru­alne roboty.

Powiem szcz­erze, ta gra opanowała mój umysł, do tego stop­nia, że postanow­iłem o niej napisać… w prz­er­wie miedzy kole­jnymi roz­gry­wkami. Co jed­nak ważne, tytuł ten jest dostępny za darmo w Mar­ket­place i dzi­ała niemal na każdym smart­fonie Nokia Lumia (Win­dows Phone 7.5/8 oraz Win­dows Phone 8).

Oprócz samej gry, z jej poziomu mamy także dostęp do rankingu w którym sprawdzi­cie na którym miejscu zna­j­duje się Wasz najlep­szy wynik (ile % graczy pokon­al­iś­cie) oraz ile osób właśnie gra online.

Tytuł CJ:Strike Back mogę jak najbardziej pole­cić na długie jesi­enne wiec­zory – z pewnoś­cią wasza gra nie zakończy się na 10 rozgrywkach :)

Pobierz grę CJ:Strike Back na swój smart­fon za darmo

qrcode.CJ_Strike-Back

Ciekawe? Podziel się!