CJ-Strike-Back

CJ:Strike Back to gra, która wywołuje podobne uczucie jak pierwszy odcinek ulubionego serialu – z początku musimy dać się przekonać, ale gdy już to zrobimy całkowicie pogrążamy się w jego oglądaniu. Podobnie jest z grą CJ:Strike Back na smartfony z Windows Phone.

Gra nie jest rozbudowana graficznie, a całość skupia się na niezawodnym tasiemcu, który uzależnia nas od gry w ten tytuł. Nasz bohater biega, dużo biega – ok – nasz bohater biega i skacze cały czas – taki jego los i takie zadanie. Będzie on musiał stawić czoła najróżniejszym wrogom – od różnego rodzaju armatek czy innych udziwnień po monstrualne roboty.

Powiem szczerze, ta gra opanowała mój umysł, do tego stopnia, że postanowiłem o niej napisać… w przerwie miedzy kolejnymi rozgrywkami. Co jednak ważne, tytuł ten jest dostępny za darmo w Marketplace i działa niemal na każdym smartfonie Nokia Lumia (Windows Phone 7.5/8 oraz Windows Phone 8).

Oprócz samej gry, z jej poziomu mamy także dostęp do rankingu w którym sprawdzicie na którym miejscu znajduje się Wasz najlepszy wynik (ile % graczy pokonaliście) oraz ile osób właśnie gra online.

Tytuł CJ:Strike Back mogę jak najbardziej polecić na długie jesienne wieczory – z pewnością wasza gra nie zakończy się na 10 rozgrywkach 🙂

Pobierz grę CJ:Strike Back na swój smartfon za darmo

qrcode.CJ_Strike-Back

Be Sociable, Share!