jakaśnokia

Serwis PhoneArena umieścił na swoim kanale YouTube długą, bo aż prawie dziesięciominutową prezentację Nokii Lumia 1520. Jeśli interesuje Was ten model, zachęcam do obejrzenia tego filmiku.

Nokia Lumia 1520 została już zaprezentowana nie tak całkiem niedawno, lecz o jej kupnie na razie możemy co najwyżej pomarzyć. Na szczęście, jego przedprodukcyjny egzemplarz (może on się różnić od finalnego produktu) trafił w ręce Victora H. z ekipy PhoneArena. Nagrał on dość wyczerpującą prezentację, w której zostały przedstawione cechy i funkcje nowego flagowca Nokii.

  

To, co rzuca się mocno w oczy, to rozmiar urządzenia – jest ono ogromne, nawet w porównaniu do większości innych tabletofonów. Victor H. pochwalił je za wykorzystane materiały i dobre spasowanie elementów. Lumia 1520 w ogóle zrobiła dobre wrażenie, na co skłoniły się m.in. aparat 20 Mpix PureView, wyświetlacz FullHD czy procesor Snapdragon 800.

Nokia Lumia 1520 prezentuje się naprawdę obiecująco i z pewnością jest to jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Oczywiście, nie spodoba się każdemu: system Windows Phone 8 wciąż ma wielu zagorzałych przeciwników. Może to dla nich czas najwyższy, by zacząć patrzeć na system Microsoftu przychylnym okiem?

Via

 

Be Sociable, Share!