ONe_GPe

Wiem, że ostatnio wiele newsów na naszym blogu zostało poświęconych smartfonom HTC. Mam nadzieję, że nie znienawidzicie mnie za jeszcze jeden z wpisów na ten temat 😉

Niedzielę, jak Bóg przykazał, należy spożytkować na odpoczynku. Z tego też powodu w sieci ilość nowych wiadomości na temat urządzeń mobilnych jest bardzo mała. Z tego powodu jestem znowu zmuszony uraczyć Was kolejnym wpisem na temat HTC 😉

Chodzi o to, że posiadaczy smartfona HTC One w wersji Google Edition dzieli bardzo niewiele od otrzymania aktualizacji do Androida 4.4 KitKat. Amerykański oddział HTC napisał na swoim Twitterze następującą wiadomość:

 

W tłumaczeniu na język polski brzmi to mniej więcej tak:

Dobre wieści, dostarczyliśmy kod KitKata Google’owi dla HTC One GPE. Czas nadejścia aktualizacji będzie zależny od Google’a.

 

HTC One Google Play Edition to dokładnie taki sam smartfon, jak HTC One. Jedyna różnica pomiędzy modelami tkwi w preinstalowanym oprogramowaniu i dostępności w sklepach (oficjalnie One GPE można kupić jedynie w sklepie Google Play, niedziałającym w Polsce). Gdy tylko aktualizacja zostanie udostępniona publicznie, z pewnością zostanie przeportowana tak, by mogli z niej korzystać także posiadacze zwykłego One’a.

Trzeba przyznać, że czas stworzenia aktualizacji okazał się naprawdę krótki. HTC wyprzedziło tym samym Samsunga, który ma przecież swojego Galaxy S4 Google Play Edition. Obecnie nawet sytuacja z Nexusem 4 jest dość problematyczna i jego wielu użytkowników wciąż nie ma KitKata.

Via

Be Sociable, Share!