hate281

HTC M8 będzie kole­jnym flagow­cem pro­du­centa smart­fonów z Tajwanu. Okazuje się, że będzie to solidne urządze­nie, lecz nie wyróż­ni­a­jące się niczym nadzwycza­jnym na tle konkurencji.

HTC M8, czyli następca HTC One może mieć swoją ofic­jalną prezen­tację już za parę miesięcy. Jest to spowodowane słabymi wynikami sprzedaży bieżącego flagowca — Tajwańczycy są świadomi tergo, że na mod­elu One dużo już nie uda im się zaro­bić, więc chcą wypro­mować kole­jne urządze­nie. Czy jed­nak M8 okaże się sukce­sem? Nie sądzę.

Do sieci dotarły kole­jne infor­ma­cje na temat specy­fikacji tego smart­fona. Odpowiada za nie @evleaks (zgadza się, znowu on… ;) ) i można wywnioskować, że będzie to bardzo porządna słuchawka, lecz pozbaw­iona jakichś wyjątkowych cech, które ją wyróżnią na tle konkurencji.

 

 

Pro­ce­sorem będzie Snap­dragon 800 2,3 GHz. Wyświ­et­lacz otrzyma przekątną 5″ i rozdziel­czość FullHD. Uwagę może zwracać zas­tosowanie Androida w najnowszej wer­sji 4.4 KitKat z nakładką sys­te­mową Sense 6.0. Brzmi dobrze, lecz konkurencja nie jest prze­cież gorsza. Obec­nie nie mamy infor­ma­cji na temat jed­nos­tki aparatu, lecz jeśli będzie ona podobna do tej z HTC One’a, to nie wróżę sukcesu smartfonowi.

Via

Ciekawe? Podziel się!