hate281

HTC M8 będzie kolejnym flagowcem producenta smartfonów z Tajwanu. Okazuje się, że będzie to solidne urządzenie, lecz nie wyróżniające się niczym nadzwyczajnym na tle konkurencji.

HTC M8, czyli następca HTC One może mieć swoją oficjalną prezentację już za parę miesięcy. Jest to spowodowane słabymi wynikami sprzedaży bieżącego flagowca – Tajwańczycy są świadomi tergo, że na modelu One dużo już nie uda im się zarobić, więc chcą wypromować kolejne urządzenie. Czy jednak M8 okaże się sukcesem? Nie sądzę.

Do sieci dotarły kolejne informacje na temat specyfikacji tego smartfona. Odpowiada za nie @evleaks (zgadza się, znowu on… 😉 ) i można wywnioskować, że będzie to bardzo porządna słuchawka, lecz pozbawiona jakichś wyjątkowych cech, które ją wyróżnią na tle konkurencji.

 

 

Procesorem będzie Snapdragon 800 2,3 GHz. Wyświetlacz otrzyma przekątną 5″ i rozdzielczość FullHD. Uwagę może zwracać zastosowanie Androida w najnowszej wersji 4.4 KitKat z nakładką systemową Sense 6.0. Brzmi dobrze, lecz konkurencja nie jest przecież gorsza. Obecnie nie mamy informacji na temat jednostki aparatu, lecz jeśli będzie ona podobna do tej z HTC One’a, to nie wróżę sukcesu smartfonowi.

Via

Be Sociable, Share!