screen568x568

Gameloft udostępniło całemu światu drugą odsłonę swojego symulatora wyścigowego. GT Racing 2: The Real Car Experience to ciekawie się zapowiadająca alternatywa dla Real Racing 3, która może zapewnić rozrywkę na wiele długich godzin.

Fani realistycznych samochodówek do tej pory byli skazani na Real Racing 3. Tytuł mocno kontrowersyjny z powodu zastosowanego w nim podejścia do mikrotransakcji, lecz do tej pory zdecydowanie bezkonkurencyjny. Teraz jednak mamy dla niego alternatywę w postaci GT Racing 2 stworzonego przez znane studio Gameloft.

 

screen568x568 (1)

 

Gra może zainteresować z wielu powodów. Między innymi, jest dostępna za darmo. Z pewnością może to cieszyć, lecz możemy narzekać na mikrotransakcje tak bardzo krytykowane w RR3. Pozwala ona zasiąść za sterami aż 67 różnych licencjonowanych samochodów takich, jak Nissan GT-R, Bugatti Veyron czy Ferraru 599 GTO. Tras jest 13 i wśród nich odnajdziemy tor wyścigowy Laguna Seca, który pojawił się także w Real Racing 3. GT Racing 2 oferuje ogromną liczbę 1 400 różnych wyścigów.

Na plus możemy zaliczyć grafikę. Skoro już tak jestem przy porównaniach do Real Racing 3 to na chwilę obecną trudno mi powiedzieć, czy prezentuje się ona lepiej niż w tej produkcji, lecz w każdym razie na wizualną biedę nie powinniśmy narzekać.

GT Racing 2: The Real Car Experience dostępne jest na urządzenia z systemem Android i iOS za darmo. Waży mniej więcej gigabajt. Myślę, że warto się zainteresować tą grą – w końcu jest za darmo 😀

GT Racing 2 – Download (Android)

GT Racing 2 – Download (iOS)

Ciekawe? Podziel się!