screen568x568

Gameloft udostęp­niło całemu światu drugą odsłonę swo­jego symu­la­tora wyś­cigowego. GT Rac­ing 2: The Real Car Expe­ri­ence to ciekawie się zapowiada­jąca alter­natywa dla Real Rac­ing 3, która może zapewnić rozry­wkę na wiele długich godzin.

Fani real­isty­cznych samo­chodówek do tej pory byli skazani na Real Rac­ing 3. Tytuł mocno kon­trow­er­syjny z powodu zas­tosowanego w nim pode­jś­cia do mikro­transakcji, lecz do tej pory zde­cy­dowanie bezkonkuren­cyjny. Teraz jed­nak mamy dla niego alter­natywę w postaci GT Rac­ing 2 stwor­zonego przez znane stu­dio Gameloft.

 

screen568x568 (1)

 

Gra może zain­tere­sować z wielu powodów. Między innymi, jest dostępna za darmo. Z pewnoś­cią może to cieszyć, lecz możemy narzekać na mikro­transakcje tak bardzo kry­tykowane w RR3. Pozwala ona zasiąść za sterami aż 67 różnych licencjonowanych samo­chodów takich, jak Nis­san GT-R, Bugatti Vey­ron czy Fer­raru 599 GTO. Tras jest 13 i wśród nich odna­jdziemy tor wyś­cigowy Laguna Seca, który pojawił się także w Real Rac­ing 3. GT Rac­ing 2 ofer­uje ogromną liczbę 1 400 różnych wyścigów.

Na plus możemy zal­iczyć grafikę. Skoro już tak jestem przy porów­na­ni­ach do Real Rac­ing 3 to na chwilę obecną trudno mi powiedzieć, czy prezen­tuje się ona lep­iej niż w tej pro­dukcji, lecz w każdym razie na wiz­ualną biedę nie powin­niśmy narzekać.

GT Rac­ing 2: The Real Car Expe­ri­ence dostępne jest na urządzenia z sys­te­mem Android i iOS za darmo. Waży mniej więcej giga­bajt. Myślę, że warto się zain­tere­sować tą grą — w końcu jest za darmo :D

GT Rac­ing 2 — Down­load (Android)

GT Rac­ing 2 — Down­load (iOS)

Ciekawe? Podziel się!