asphalt-8-airborne-2-664x374

Asphalt 8 Airborne to jedna z najlepszych gier wyścigowych dostępnych na platformy mobilne. Teraz trafiła na smartfony z systemem Windows Phone.

Windows Phone nie jest ulubioną platformą deweloperów i gry z Androida i iOS-a trafiają na niego albo z opóźnieniem, albo wcale. Na szczęście Gameloft postanowił pójść na rękę posiadaczom smartfonów z systemem Microsoftu i od teraz mogą oni grać w Asphalta 8: Airborne, jedną z najlepszych ścigałek dostępnych na smartfony.

Ósma odsłona serii Asphalt to zdecydowanie gra godna polecenia. Pozwala ona zasiąść za sterami najszybszych samochodów świata i przejechać się nimi po malowniczych trasach. Grafika i muzyka to elementy, do których ciężko się przyczepić – gra wygląda i brzmi naprawdę świetnie.

Równie dobrze prezentuje się model jazdy, który jest mocno zręcznościowy, lecz diametralnie różni się od tego z poprzednich części serii – w końcu znacznie zmniejszono przypadkowość sterowania i łatwiej kontrolować nasze auto.

Nie można także zapomnieć o bardzo dobrym trybie Multiplayer z wieloma trybami rozgrywki. Niestety, gra nie wykorzystuje usługi Xbox.

Gra kosztuje 3,49 zł i zajmuje ponad 800 MB. Przed instalacją upewnijcie się, czy aby na pewno macie wystarczającą ilość wolnego miejsca.

Asphalt 8: Airborne – Link do Sklepu

Ciekawe? Podziel się!