HTC-M8

Już wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że HTC pracuje nad następcą swo­jego topowego mod­elu One. Okazuje się, że prace nad nowym smart­fonem idą bardzo szy­bko i już teraz do sieci wyciekły fotki, które go przedstawiają.

HTC ostat­nio radzi sobie naprawdę słabo. One nie sprzedaje się tak, jak oczeki­wał tego zarząd. Z tego powodu prace nad jego następcą rozpoczęły się z przyspiesze­niem, by móc liczyć na załatanie luk w budżecie.

Infor­ma­cje na temat HTC M8 nieśmi­ało pojaw­iały się już w Internecie kilka­krot­nie, lecz były one na tyle krótkie i niepre­cyzyjne, że do tej pory nie dało się wywnioskować niczego ciekawego. Jedyne, co wiedzieliśmy do tej pory to to, że M8 już pow­staje i będzie pier­wszym smart­fonem, który otrzyma nakładkę sys­te­mową Sense 6.0.

hate281

Teraz jed­nak do sieci trafiły fotki (bez­nadziejnej jakości, no ale zawsze coś) przed­staw­ia­jące ten model. Można z nich wywnioskować, że HTC M8 zostanie wyposażony w czyt­nik linii papi­larnych, który nie prezen­tuje się tak odstrasza­jąco, jak w One Max. Dane pochodzące z ePrice wskazują na to, że ten smart­fon otrzyma pro­ce­sor Snap­dragon 800 o częs­totli­wości tak­towa­nia 2,3 GHz oraz  3 GB RAM-u.

Pre­miery urządzenia powin­niśmy się spodziewać gdzieś na początku przyszłego roku.

Via

Ciekawe? Podziel się!