HTC-M8

Już wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że HTC pracuje nad następcą swojego topowego modelu One. Okazuje się, że prace nad nowym smartfonem idą bardzo szybko i już teraz do sieci wyciekły fotki, które go przedstawiają.

HTC ostatnio radzi sobie naprawdę słabo. One nie sprzedaje się tak, jak oczekiwał tego zarząd. Z tego powodu prace nad jego następcą rozpoczęły się z przyspieszeniem, by móc liczyć na załatanie luk w budżecie.

Informacje na temat HTC M8 nieśmiało pojawiały się już w Internecie kilkakrotnie, lecz były one na tyle krótkie i nieprecyzyjne, że do tej pory nie dało się wywnioskować niczego ciekawego. Jedyne, co wiedzieliśmy do tej pory to to, że M8 już powstaje i będzie pierwszym smartfonem, który otrzyma nakładkę systemową Sense 6.0.

hate281

Teraz jednak do sieci trafiły fotki (beznadziejnej jakości, no ale zawsze coś) przedstawiające ten model. Można z nich wywnioskować, że HTC M8 zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych, który nie prezentuje się tak odstraszająco, jak w One Max. Dane pochodzące z ePrice wskazują na to, że ten smartfon otrzyma procesor Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2,3 GHz oraz  3 GB RAM-u.

Premiery urządzenia powinniśmy się spodziewać gdzieś na początku przyszłego roku.

Via

Be Sociable, Share!